استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام استانداری ایلام ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام استانداری ها

خبر ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۶: زمینه سازی اشتغال یک هزار نفر با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در دهلران

سید حسینعلی موسوی، فرماندار دهلران بیان کرد: طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۴۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان اجرا شد که زمینه اشتغال بیش از یک هزار نفر را فراهم کرده است.

وی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دهلران اظهار کرد: این طرح ها در زمینه های کشاورزی، مکانیزاسیون، صنایع دستی و گردشگری، خدماتی و کارگاه های کوچک هستند که در مجموع زمینه اشتغال بیش از یک هزار نفر را فراهم کرده اند.

وی افزود: اعتباری بالغ بر ۱۰۳ میلیارد ریال برای اجرای این طرح ها از تسهیلات بانکی اختصاص یافت. فرماندار دهلران یادآور شد: در زمینه اجرای طرح های دولتی نیز پنج پروژه در قالب شبکه های آبیاری و زهکشی با سیستم های نوین در سطح بیش از هفت هزار هکتار با اعتبا ر۸۳۰ میلیارد ریال اجرا شده است که زمینه افزایش تولید، اشتغال و صرفه جویی در منابع آبی موجب شده اند.

موسوی افزود: این شهرستان با توجه به تنوع آب و هوایی، دامی، ظرفیت های آب و خاک می تواند در اقتصاد مقاومتی نقش تعیین کننده ای ایفا کند. وی به اقدامات و طرح های اجرا شده در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره و افزود: باید تلاش شود تا با برنامه ریزی زمینه بهره مندی هر چه بیشتر مردم شهرستان از طرح های اقتصاد مقاومتی فراهم شود.

فرماندار دهلران اطلاع رسانی در این زمینه را مهم دانست و گفت: متقاضیان در حوزه کشاورزی می توانند با ارائه طرح های خود از مزایای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان بهره مند شوند. موسوی اجرای این طرح ها را موجب رونق کار و تولید دانست و افزود: اقدامات سپاه پاسداران، کمیته امداد، فنی و حرفه ای و میراث فرهنگی در این حوزه بخوبی نشان از رغبت مردم و تلاش در جهت بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های شهرستان دارد.

شهرستان دهلران با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۲۲۸ کیلومتری ایلام قرار داشته با با بیش از ۱۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی قابل کشت ۵۰ درصد محصولات کشاورزی استان ایلام را تامین می کند.
در کنار این ظرفیت های کشاورزی وجود منابع عظیم نفت و گاز نیز از مزیت های این شهرستان مرزی است.

خبر ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۶: ایجاد ۱۰ هزار شغل در ایلام

محمدرضا مروارید در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بیان کرد : با توجه به شعار سال و ضرورت ایجاد اشتغال، رونق تولید و فعال شدن تمامی بخش ها لازم است.

وی گفت : دستگاه های اجرایی استان همکاری لازم را برای تحقق حداقل ۱۰ هزار شغل در سال جاری داشته باشند. مروارید تصریح کرد: اجرای طرح کارورزی به منظور انتقال دانش و تجربه بین دانش آموختگان دانشگاهی و بنگاه های اقتصادی مفید است.

وی افزود: همه دستگاه های اجرایی به منظور اجرای طرح کارورزی همکاری لازم را داشته باشند.

خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۶ : اشتغال ۱۱۳۷ نفر در استان ایلام با تسهیلات کارآفرینی

جعفر شرفخانی، مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام بیان کرد: یک هزار و ۱۳۷ نفر در این استان سال ۹۵ از طریق پرداخت تسهیلات این صندوق صاحب شغل شده اند.

وی روز شنبه در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتری که از تسهیلات این صندوق استفاده کرده اند، افزود: این صندوق در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و تلاش های دولت تدبیر و امید به منظور توسعه مشاغل تلاش کرده با اعطای تسهیلات زمینه مقابله اساسی را با معضل بیکاری فراهم کند. وی ادامه داد: تسهیلات این صندوق به گونه ای است که از طریق این منابع می توان مشاغل خرد و خانگی را ایجاد کرد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام تاکید کرد: سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات در چارچوب ۵۰۷ فقره تسهیلات پرداخت شد کظرفیت های اشتغال در بخش خدمات مورد غفلت واقع شده است

شرفخانی اضافه کرد: توجه دولت یازدهم به این صندوق در استان ایلام بسیار ویژه بوده بطوریکه در سه سال گذشته ۹۱ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ۹ هزار و ۲۰۰ فقره پرونده پرداخت شده درحالیکه این مقدار در طول سال های ۸۸ تا ۹۲ تنها ۲۷ میلیارد تومان بوده است. وی از انعقاد قرارداد با بسیاری از نهادها همچون ورزش و جوانان، بهزیستی و سازمان زندان ها به منظور حمایت از اقشار کم درآمد و نیازمند برای اجرای طرح های اشتغالزایی خبر داد.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام