استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام استانداری مازندران ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام استانداری ها

خبر ۶ آبان ماه ۱۳۹۶: ایجاد ۴۳ هزار شغل در استان مازندران

حسن خیریان پور ، معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران بیان کرد: ۹۷۰ هزار شغل سالجاری در کشور باید ایجاد شود که سهم استان مازندران ۴۳ هزار شغل است.

متن کامل خبر

خبر ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۶ : ایجاد ۱۵ هزار شغل جدید در استان مازندران

حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران بیان کرد که بر اساس آمار ثبت شده در سامانه استانی رصد ، در نیمه نخست امسال برای ۱۵ هزار نفر در استان شغل ایجاد شد.

متن کامل خبر

خبر ۱ شهریور ماه ۱۳۹۶: ایجاد ۵۰ هزار شغل جدید امسال در مازندران

حسن خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران بیان کرد: ۵۰ هزار شغل جدیدامسال در مازندران ایجاد می شود.

وی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت در محل استانداری مازندران، اظهار کرد: اعتبار ۴۹۰ میلیارد تومان بسته رونق تولید معادل ۱۰۳ درصد در مازندران جذب شد و در میان ۳۱ استان کشور رتبه نخست از لحاظ تعداد پرداخت از سوی مازندران کسب شده است.

وی تصریح کرد: در حوزه اداری با نگاه نوسازی و بازسازی اداری، ۴۸ جلسه شورای اداری استان مازندران از زمان دولت یازدهم برگزار شده است. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان اینکه با برون سپاری خدمات و اجرای دولت الکترونیک تلاش بر استفاده از فناوری های نوین صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: مازندران رتبه دوم کشور را در زمینه زیرساخت های فناوری دارا است.

خیریان پور با اشاره به اینکه ۷۰ پیشخوان دولت در استان برای برون سپاری خدمات راه اندازی شده است، افزود: پیش از این ۱۶ دستگاه خدمات را برون سپاری می کردند که امروز به ۴۰ دستگاه و ۲۲۰ خدمت ارتقا یافته و ۲۳۶ خدمت به دستگاه ها نیز احصا و به دستگاه ها داده شد.

وی با بیان اینکه ایجاد ۵۳ هزار شغل در مازندران در سال گذشته ایجاد شد و ایجاد ۵۰ هزار شغل دیگر نیز در این زمینه در سال جاری پیگیری می شود، اظهار کرد: ۳۰ هزار میلیارد تومان برای بسته رونق تولید به منظور نوسازی واحدهای نیمه تمام و سرمایه در گردش در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۲۰ هزار میلیارد تومان برای بهبود کسب و کار در این استان در نظر گرفته شد، گفت: ۱۳۰میلیارد تومان از بند د تبصره ۱۶ برای خوداشتغالی و مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است

خبر ۳ مرداد ماه ۱۳۹۶ : روند اشتغالزایی در استان مازندران بررسی شد

روند اشتغال زایی در استان مازندران با حضور مسئولان و نمایندگان مردم استان در مجلس بررسی شد.

به گزارش ایسنا، نشست هم اندیشی روندهای اشتغال زایی در استان مازندران با حضور حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در دفتر مجمع نمایندگان استان برگزار شد.

در این نشست که در راستای هم افزایی و تعامل مجمع نمایندگان با دستگاه های اجرایی جهت آسیب شناسی مشکلات و ارائه راهکارها برگزار شد، مدیرکل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان مازندران گفت: اگر واقعا به گردشگری و ایجاد اشتغال از طریق آن باور داریم باید بانک ها نگاه خود در زمینه اعطای تسهیلات را تغییر دهند.

دلاور بزرگ نیا با بیان اینکه بانک ها در روند اعطای تسهیلات و تعیین نرخ سود تجدید نظر کنند، افزود: اگر اجزای اشتغال در گردشگری را هم کامل معرفی کرده و هم ساماندهی کنیم، می توانیم به اشتغالزایی بالا در این صنعت امیدوار باشیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران نیز در این نشست گفت: در کشاورزی استان ظرفیت محدودی برای اشتغالزایی داریم اما با همین ظرفیت محدود در حال حاضر ۲۳ درصد اشتغال استان در بخش کشاورزی است.

دلاور حیدرپور افزود: در سال ۹۶ در بخش کشاورزی استان ۵ هزار شغل ایجاد شد که ۲۱۰۰ نفر در بخش دام، ۱۹۰۰ نفر در زراعت و ۱۰۰۰ نفر در صنایع تبدیلی اتفاق افتاد. نماینده مردم ساری در این نشست گفت: برای حل مسائل باید از ظرفیت مجمع نمایندگان و دستگاه های اجرایی استفاده شود و فرهنگ هم افزایی و تعامل در این زمینه تقویت گردد.

علی اصغر یوسف نژاد افزود: همه دستگاه ها در امر اشتغال مسئولند و باید مشخص شود بودجه هایی که در این زمینه در قسمت های مختلف هزینه می شود به چه نتیجه ای ختم می شود.

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶ : پیش بینی ایجاد شش هزار شغل در سازمان ایمیدرو

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال شش هزار شغل در سازمان ایمیدرو ایجاد می شود.

مهدی کرباسیان صبح چهارشنبه در بازدید از معدن گلندرود با اشاره به نام گذاری سال ۹۶ به عنوان تولید و اشتغال گفت: در دولت یازدهم در حوزه سازمان توسعه و ایمیدرو نزدیک به ۲۰ هزار شغل ایجادشده که ۹ هزار آن به صورت مستقیم بوده است و پیش بینی می شود تا پایان امسال فقط در سازمان ایمیدرو شش هزار شغل جدید ایجاد شود. وی اظهار داشت: معدن زغال سنگ گل اند رود که چندین سال قبل و در دولت گذشته تعطیل شده بود با رعایت ضوابط زیست محیطی با سرمایه گذاری دولت تدبیر و امید راه اندازی شده و موجب تولید و اشتغال شده است.

وی تأکید کرد: این معدن با سرمایه گذاری خوبی که شده رکورد تولید را خواهد زد و قرار است بیش از ۳۰ هزار تن تولید داشته باشد و به دلیل کمبود زغال سنگ در کشور برنامه توسعه معدن گل ندرود در دست اجراست و اکتشاف هم تداوم خواهد داشت. کرباسیان ادامه داد: در آینده نزدیک این منطقه به منطقه تولید، اشتغال و توسعه تبدیل خواهد شد و نیازهای کشور به زغال سنگ هم برطرف می شود.

وی به اقدامات دولت در مازندران در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: در مازندران چند کار مهم صورت گرفت که راه اندازی مجدد معدن گلندرود، راه اندازی مجدد معدن گلیران که فعال شده است، راه اندازی کارخانه زغال شویی ۵۰۰ هزار تنی سوادکوه و شناسایی معادن جدید و اکتشاف وسیع ازجمله این فعالیت ها و اقدامات در مازندران بوده است.

خبر ۶ اردیبهشت ۹۶ : پرداخت ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان کارآفرین مازندران

ساری – مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: امسال ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا و کارآفرین به بانوان استان داده می شود.

مریم جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده و صندوق کارآفرینی امید کشور و با هدف اشتغال پایدار، تقویت جوامع محلی و کاهش بیکاری زنان و با موضوع «توزیع عادلانه فرصت‌ها، منابع و امکانات میان زنان مستعد و توانمند با اولویت فعالیت‌های شبکه ای خصوصاً در مناطق و نواحی کمتر برخوردار، روستایی و عشایری»، تسهیلات اشتغالزایی به زنان کارآفرین داده می شود.

وی گفت: این صندوق با هماهنگی معاونت امور زنان ریاست جمهوری و دفاتر امور زنان استانداری‌ها، اقدام به اعطای وام به تعدادی از زنان کارآفرین و اشتغالزای واجدالشرایط در سطح استان‌ها می کند و سهم اداره کل امور بانوان و خانواده استان مازندران مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سال ۹۶ است و طی سه دوره تا پایان آذر ماه به واجدین شرایط اعطا می‌شود.

جمشیدی گفت: این سهم به نسبت بین شهرستان‌ها توزیع می‌شود و طی هفته گذشته جلسات بررسی مسائل و هماهنگیان نیز بین مدیر کل امور بانوان استانداری و رییس صندوق کارافرینی امید استان تشکیل شده است.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام