استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام استانداری کرمان ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام استانداری ها

خبر ۷ شهریور ماه ۱۳۹۶: ایجاد ۷۳ هزار و۸۵۰ شغل پایدار در استان کرمان

علیرضا رزم حسینی، استاندار کرمان از ایجاد ۷۳ هزار و۸۵۰ شغل پایدار در استان کرمان طی چهار سال گذشته خبر داد.

متن کامل خبر

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۶ : ایجاد ۳۲ هزار و ۸۰۰  فرصت شغلی در کرمان

جعفر رودری، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان از ایجاد ۳۲ هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی طی سال ۹۵ در این استان خبر داد.

متن کامل خبر

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۶ : صدور مجوز اعطای تسهیلات به طرحهای اشتغالزای روستایی استان کرمان

رفسنجان – مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان گفت: از اواخر سال گذشته تا کنون مجوز اعطای تسهیلات به ۱۰ طرح اشتغالزایی در روستاهای استان کرمان صادر شده است.به گزارش خبرنگار مهر، هادی شهسوارپور عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در رفسنجان اظهار داشت: امسال ۳۰ درصد از اعتبارات استانی در اختیار دهیاری ها قرار می گیرد تا تحول جدی در حوزه عمران و آبادانی روستاها ایجاد شود.

وی افزود: برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در روستاها تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره به دهیاران واگذار می شود که این تسهیلات اشتغالزایی روستایی به دهیارانی که طرح های اشتغالزایی پایدار معرفی کنند پرداخت خواهد شد. وی ادامه داد: از اواخر سال گذشته تا کنون مجوز اعطای تسهیلات به ۱۰ طرح اشتغالزایی در روستاهای استان کرمان صادر شده که از این تعداد هشت مورد این تسهیلات را دریافت کرده‌اند که طرح ایجاد گلخانه در بخش کشکوئیه رفسنجان با اشتغالزایی ۱۲۰ نفر نمونه ای از این طرح ها است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان تصریح کرد: ساکنان روستاها که متقاضی ایجاد شغل در روستا هستند بعد از ارائه طرح هایی در قالب گردشگری، بوم گردی، گلخانه، فعالیت های صنعتی و … تا سقف یک میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید، بانک سینا، پست بانک و بانک کشاورزی تسهیلات دریافت خواهند کرد.

شهسوارپور بیان کرد: افراد باید طرح های خود را به دهیاران و بخشداران معرفی کنند و پس از بررسی این طرح ها در روستاها به بانک های عامل معرفی شوند تا تسهیلاتی با سود چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله دریافت کنند.

این مسئول ابراز داشت: دهیاران با معرفی طرح های اشتغالزایی در روستاها می توانند تسهیلات با بهره هشت درصد و بازپرداخت هشت ساله دریافت کنند و دهیاران نیز می توانند بدون ضامن و با ارائه سفته و چک دهیاری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت و طرح را اجرا کنند. وی تصریح کرد: بیش از ۱۹۰ روستا در استان کرمان سهمیه جذب اعتبارات و تسهیلات اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی را دارد که تاکنون بیش از ۶۰۰ دهیار طرح هایی را معرفی کرده اند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان در ادامه با بیان اینکه در این دولت به ۲۳۴ روستای استان کرمان آبرسانی شده است، افزود: این میزان در در دولت قبل ۱۴۰ روستا بوده است. شهسوارپور عنوان کرد: ۲۳۴ روستا در کشور به اینترنت پر سرعت مجهز شده اند و قرار است در کشور ۲۵ هزار روستا به این اینترنت پر سرعت تجهیز شوند و در استان کرمان نیز حداقل هزار روستا به اینترنت پرسرعت مجهز خواهد شد.

به گفته وی ۳۳۶ خانه بهداشت در روستاهای استان کرمان احداث شد در حالی که در دولت قبل ۱۵۰ روستا دارای خانه بهداشت بودند.

اختصاص ۸۸۰ میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های شهرستان رفسنجان در سه سال گذشته

رفسنجان – مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان گفت: در سه سال گذشته و در دولت تدبیر و امید ۸۸۰ میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های شهرستان رفسنجان واگذار شده که این رقم ۲۰ درصد اعتبارات استان را تشکیل می دهد.

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶ : ۳۰۰ هزار کارگر استان کرمان تحت پوشش بیمه

مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان از فعالیت ۳۰۰ هزار کارگر بیمه شده در سطح استان خبر داد.

‌به گزارش ایسنا ، “رضا اسماعیلی” عصر امروز ۱۰ اردیبهشت ماه در دیدار با استاندار کرمان با اشاره به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و رشد بیمه شدگان استان کرمان گفت: ۳۰۰ هزار کارگر بیمه شده در سطح استان هم اکنون مشغول به فعالیت هستند. وی با بیان این مطلب که ۴۱۲ نماینده کارگر در سطح استان داریم، ادامه داد: ۱۱۶ شورای اسلامی کار داریم که ۵۰۰ نفر عضو دارند و واحدهای بالای ۲۰ نفر در استان تشکل دارند.

مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان از نقش مهم کارگران در اقتصاد مقاومتی سخن به میان آورد و عنوان کرد: ۴۰ درصد از شاغلین کشور جزء مزد بگیران هستند.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام