استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام دانشگاه شهید بهشتی ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام دانشگاه ها

خبر ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۶: جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دراطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی، ۱۱مهرماه انجام خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی شما عزیزان در سی و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی، به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان باید درتاریخ ۱۱/۷/۹۶ جهت انجام مراحل ثبت نام اینترنتی به آدرس https://medical.sbmu.ac.irاقدام نمایند و درتاریخ ۱۲/۷/۹۶ و ۱۵/۷/۹۶ نیز جهت ثبت نام حضوری به تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به احتمال تغییر در برنامه ثبت نام و یا لزوم ارائه اطلاعات تکمیلی از کلیه پذیرفته شدگان عزیز اکیداً تقاضا می شود قبل از مراجعه حضوری جهت ثبت نام، به سایت دانشگاه مراجعه نموده تا از آخرین اطلاعات و تغییرات مطلع گردند. همچنین جهت ثبت نام اینترنتی صرفاً اسکن عکس لازم است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری

• فرم های تکمیل شده ثبت نام – لطفاً جهت دریافت فرمها کلیک نمایید. (فرم ثبت نام، فرم گزینش ، فرم اطلاعات استخدام )
• شش قطعه عکس رنگی ۴×۳ با پشت نویسی کامل
• دو سری فتوکپی صفحه اول، صفحه دوم و صفحه سوم شناسنامه
• دو سری کارت ملی
• دو سری فتوکپی پروانه دائم پزشکی
• دو سری فتوکپی پایان طرح نیروی انسانی
• دو سری فتوکپی تسویه حساب صندوق رفاه (به جز فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی)
• اصل کارت پایان خدمت بهمراه دو سری فتوکپی
• اصل سند تعهد خدمت تایید شده از سوی دفتر حقوقی دانشگاه بهمراه دو سری فتوکپی، در صورت هر گونه سوال در خصوص تنظیم سند با شماره تلفن ۲۳۸۷۲۲۳۱ آقای مشهور تماس حاصل فرمائید.
• موافقت نامه محل استخدام جهت پذیرفته شدگان مستخدم از سوی بالاترین مقام محل استخدام سازمان مربوطه بهمراه دو سری فتوکپی
• دو سری فتوکپی برابر اصل شده حکم استخدامی جهت پذیرفته شدگان مستخدم
• گواهی پایان دوره در مقطع پزشکی عمومی جهت آن دسته از پذیرفته شدگانی که با استفاده از قانون تسهیلات متاهلین، استعدادهای درخشان و … در آزمون دستیاری تخصصی شرکت نموده اند بهمراه دو سری فتوکپی
• ارائه تمامی مدارک مربوط به سهمیه پذیرش الزامی می باشد.
جهت اطلاعات و دسترسی به فرمت اسناد به آدرس www.law.sbmu.ac.ir مراجعه نمائید.
آدرس : بزرگراه شهید چمران – خیابان یمن – جنب بیمارستان آیت ا… طالقانی – دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – ساختمان شماره ۱ – طبقه اول – اداره امور تحصیلات تکمیلی – امور تحصیلات تکمیلی.

استخدام دپارتمان ترجمه و ویرایش دانشگاه شهید بهشتی ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۶ :

دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی، با بهره گیری از مترجمین و ویراستاران با سابقه که همگی دارای سابقه طولانی در ترجمه و ویراستاری می باشند، فعالیت های وسیع خود را آغاز نموده است و جهت گسترش کادر مترجمین خود در کلیه زبانها در سراسر ایران از متقاضیان دعوت بعمل می آید.

مترجم کلیه زبان ها: جهت دپارتمان ترجمه و ویرایش – غیر حضوری

-همچنین، این دپارتمان بعنوان اولین مرکز برگزارکننده کارگاهها و دوره های آموزشی در حوزه ترجمه شفاهی و کتبی، ویراستاری و مقاله نویسی فعالیت خود را برای تربیت مترجم و ویراستار حرفه ای آغاز نموده است.

-برای اطلاعات بیشتر راجع به عناوین کارگاهها و دوره های کوتاه مدت ترجمه شفاهی و کتبی و ویراستاری و زمان برگزاری با شماره تلفن های ۰۲۱۲۹۹۰۸۰۴۴ – ۰۲۱۲۲۴۰۵۹۱۰ و یا به وبسایت دپارتمان (Tarjomeh.sbu.ac.ir) مراجعه نمایید. در پایان این دوره ها نیز گواهینامه معتبر از دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان اعطاخواهد شد و افرادی که تمایل دارند می توانند بعنوان مترجم غیرحضوری با دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی همکاری نمایند.

جهت ارسال رزومه به سایت مراجعه نموده و از بخش استخدام مترجم، فرم مرحله اول و دوم را تکمیل نمایید.

جهت ارسال رزومه اینجا کلیک نمایید

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام