استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام شرکت ها

جذب صد نفر نیروی مهندس شیمی، مهندس مکانیک، مهندس برق، مهندس مواد، مهندس صنایع، مهندس کامپیور، مهندس ایمنی و بهداشت محیط در هرمزگان

استخدام شركت پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ :

شركت پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي تعداد ۱۰۰ نفر از داوطلبان مرد واجد شرايط از افراد بومی استان هرمزگان را در رشته‌‌ها و گرايش هاي مندرج در جدول ذیل از طريق برگزاري آزمون‌كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و گزينش برابر مقررات به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون كار (بيمه تأمين اجتماعي) دعوت به همكاري نمايد.

جدول مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز

رشته تحصيلي

مقطع

گرايش

تعداد

مهندسي شيمي

کارشناسی و بالاتر

تمامی گرایشها

۱۵

مهندسی شیمی

کارشناسی ارشد

بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)

۲

مهندسي مكانيك

کارشناسی و بالاتر

تمامی گرایشها

۷

مهندسی برق

کاردانی

الکترونیک، مخابرات، ICT

۲

کارشناسی و بالاتر

تمامی گرایشها

۲۶

کارشناسی ارشد و بالاتر

کنترل، الکترونیک، ابزار دقیق

۱۴

کارشناسی ارشد و بالاتر

مخابرات، ICT

۱

مهندسي مواد و متالورژی

کارشناسی و بالاتر

تمامی گرایشها

۴

مهندسي صنايع

کارشناسی

تمامی گرایشها

۳

کارشناسی ارشد و بالاتر

بهینه‌سازی سیستم ها

۲

مهندسی کامپیوتر

کاردانی

نرم افزار

۱

کاردانی

سخت افزار

۱

کارشناسی و بالاتر

تمامی گرایشها

۶

کارشناسی ارشد و بالاتر

نرم افزار

۱

کارشناسی ارشد و بالاتر

شبکه های کامپیوتری

۳

کارشناسی ارشد و بالاتر

رایانش امن، امنیت اطلاعات

۲

صنایع شیمیایی

کاردانی

۲

مهندسی ایمنی

کارشناسی

۶

بهداشت محیط

کارشناسی

۲

علوم و مهندسی محیط زیست

کارشناسی

۲

شرايط عمومي استخدام
۱- تابعيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران
۲- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور (مصرح در قانون اساسي)
۳- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم از خدمت (غير پزشكي) به صورت كامپيوتري
۴- عدم سوء پيشينه كيفري
۵- عدم تعهد و اشتغال به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمان ها و مؤسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین به صورت قراردادی کار مدت موقت
۶-داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني به تأیید واحد طب صنعتی معتمد شرکت نفت ستاره خلیج فارس و عدم اعتياد به مواد مخدر و روان‌گردان
۷- آمادگي انجام وظيفه در محل شرکت پالايشگاه ميعانات‌گازي بندرعباس
تذکر مهم: این آگهی استخدام مخصوص داوطلبان بومی استان هرمزگان می‌باشد
تبصره:  بومی استان هرمزگان به کسی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشد:
۱-  محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد
۲- حداقل یکی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.
۳- حداقل ۳ سال منتهی به تاریخ ۹۶/۱۱/۱ ساکن استان هرمزگان باشد.

شرايط اختصاصي استخدام
الف- حداكثر سن متقاضيان براي دارندگان مدرك کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱۳۷۰/۱۱/۰۱ به بعد) كارشناسي ۳۰ سال (متولدین ۱۳۹۶۶/۱۱/۰۱ به بعد) و كارشناسي ارشد ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۴/۱۱/۰۱ به بعد) و دکترا ۳۴ سال (متولدین ۱۳۶۲/۱۱/۰۱ به بعد) مي‌باشد.
تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
۱- مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر با تأييد كميته جذب حداكثر به ميزان ۳ سال (در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه گواهي سابقه كار معتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).
۲- مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سقف سني افزوده مي‌شود.
تذكر ۱: داوطلبان تنها مي توانند در صورت داشتن شرايط لازم از يكي از تبصره‌هاي فوق‌الذكر استفاده نمايند.
تذكر ۲: در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن براي داوطلبان در مقطع کاردانی نباید بیشتر از ۲۹ سال، کارشناسی بیستر از ۳۳ سال، کارشناسی ارشد بیشتتر از ۳۵ سال و دکتری بیشتر از ۳۷ سال تمام باشد.

مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۹۶/۱۱/۸ لغایت ۹۶/۱۱/۱۶ با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مراحل انجام ثبت نام بصورت زیر است
۱- مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان
۲- تکمیل فرم درخواست الکترونیکی در سایت مذکور
۳- ارسال اسکن یک قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ با حجم کمتر از ۴۰ کیلو بایت از طریق سایت
۴- ارسال اسکن کارت ملی با حجم کمتر از ۴۰ کیلو بایت از طریق سایت
۵- واریز مبلغ ۴۵۰۰۰۰ ریال ( چهل و پنج هزار تومان ) بعنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۱۷۷۵۵۵۴۰۶۰۰۲ بانک ملی بنام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسكن فيش واريزي نیز ارسال گردد (حجم فایل نباید بيشتر از ۴۰ كيلوبايت باشد)
تذکر بسیار مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می‌باشد. پس از تائید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت‌نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۸ لغایت ۹۶/۱۲/۱۰ از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت خواهد بود.

تاریخ برگزاری آزمون :
تاریخ برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۲/۱۱ در شهر بندرعباس می باشد. محل و زمان دقیق برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

نحوه برگزاری آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.

اعلام نتایج آزمون:
نتایج آزمون کتبی از طریق سایت دانشگاه هرمزگان اعلام می‌گردد.

مراحل جذب
· از داوطلباني كه در آزمون كتبي حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتيب اولويت و تقدم امتياز جهت انجام مصاحبه فني و تخصصي دعوت به عمل خواهد آمد.
· پس از طي مراحل گزينش و معاينات طب صنعتي، پذيرفته شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شركت نفت ستاره خليج فارس صورت خواهد پذيرفت. بدين­ترتيب قبل از مراحل پيش گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت­آميز دوره ­هاي آموزشي، شركت هيچ­گونه تعهدي منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.

نكات قابل توجه
۱- افرادي كه موفق به سپري‌نمودن آزمون و مصاحبه فني و گزينش و آزمايش‌هاي طب‌صنعتي مي‌شوند بايستي قبل از آغاز دوره‌هاي آموزشي تعهدات و تضامين لازمي كه از سوي شركت تعيين مي‌گردد را به شركت ارائه دهند.
۲- منتخبيني كه در طول يا پس از طي دوره‌هاي آموزشي از عقد قرارداد استخدامي و آغاز كار خودداري نمايند كليه هزينه‌هاي مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخيص شركت از محل تضامين آنان برداشته خواهد شد.
۳- تشخيص شركت در رد يا پذيرش داوطلبان در هر يك از مراحل اشاره شده و نهايتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب و ساقط مي‌نمايند.
۴- با توجه به اینکه مدارك متقاضیان، پس از قبولی در آزمون کتبی و در زمان انجام مصاحبه تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که این مدارک (بویژه مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی، سابقه اشتغال بکار برای محاسبه حداکثر سن) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی و امتیازي براي متقاضی ایجاد نمی‌شود و داوطلب از سایر فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارند.
۵- مسئوليت مندرجات ثبت شده در فرم ثبت‌نام اينترنتي به عهده داوطلب مي‌باشد. چنانچه در هر يك از مراحل ثبت نام، آزمون و حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار مشخص گردد كه داوطلب در هر مرحله با مدارك جعلي و يا با ذكر مشخصات غير واقعي اقدام به ثبت نام و شركت در آزمون نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفي و برابر مقررات با وي رفتار مي‏گردد.
۶- مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاریخ ۱۵/۱۲/۱۳۹۶ باشد به هيچ عنوان مورد پذيرش قرار نمي‌گيرد.
۷- وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي‌گردد.
۸- در صورت قبولي در آزمون كتبي، ارائه اصل و كپي مدارك الزامي است.
۹- شركت نفت ستاره خليج فارس هيچگونه تعهدي در قبال تأمین مسکن و اسکان پذیرفته شدگان در آزمون نخواهد داشت..
۱۰- سرویس ایاب و ذهاب منحصرا از داخل شهر بندرعباس تا محل شرکت و بلعکس مهیا خواهد بود.
داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت نفت ستاره خليج فارس به سايت شركت و براي اطلاعات مرتبط به آزمون به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداري منحصراً با شماره تلفن ۳۳۷۵۳۳۶۳-۰۷۶ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

خبر ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶: تاکید بر بکارگیری نیروهای بومی متخصص در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس

مرتضی امامی، مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس بر به‌کارگیری نیروهای بومی متخصص، جوان و بانوان در این شرکت بیان کرد: ما نه به حرف، بلکه در عمل و به آمار این را نشان خواهیم داد.

وی با تایید دلسوزی برخی مسئولان درباره به‌کارگیری نیروهای بومی در شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، گفت: به‌طورکلی ما به‌شدت حامی استفاده از نیروهای بومی هستیم، البته این در حالی است که علاقه برای فعالیت در مشاغل فنی در تأسیسات جنوب کشور کمتر است.

وی با اشاره به مرکز آموزشی فنی در عسلویه که سال‌های گذشته تأسیس شد، یادآور شد: این مرکز به دلیل نداشتن داوطلب و نیروهای بومی علاقه‌مند، بعدها تعطیل شد. امامی با بیان این‌که ما در حال جذب نیروهای بهره‌بردار برای پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس هستیم، گفت: بدون شک به‌کارگیری نیروهای جوان آقا و مرد بومی در استان هرمزگان در اولویت جذب قرار دارند.

وی درباره اعتراض و تحصن تعدادی از نیروهای تازه‌کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس که روزهای اخیر رسانه‌ای شده است، توضیح داد: هیچ اخراجی در کار نبوده است و این نیروها که تا پایان شهریورماه نیز قرارداد دارند هم‌اکنون در شرکت فعال هستند.

امامی افزود: البته ما طبق ساختار سازمانی شرکت، به هزار نیروی بهره‌بردار متخصص نیاز داریم که تا ماه پیش که من به‌عنوان مدیرعامل وارد شرکت شدم هنوز برای این مسئله فکری نشده بود، درحالی‌که نیروی بهره‌بردار باید دست‌کم سه سال آموزش ببینید تا بتواند به‌عنوان متخصص در یک پالایشگاه کار حرفه‌ای انجام دهد.

مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس بابیان این‌که به‌ظاهر در سال ۹۲ و از طریق یک آزمون استخدامی این شرکت به استخدام نیروی بهره‌بردار مبادرت کرده بود، خاطرنشان کرد: در همان زمان تنها ۴۰۰ نفر و نه ۱۰۰۰ نفری که موردنیاز بودند، انتخاب می‌شوند که تا مدت‌ها به آن‌ها درباره استخدام اطلاعی نمی‌دهند و بلاتکلیف می‌مانند. بخشی از این نیروها با شکایتی که انجام می‌دهند در بخش‌های حراست و آتش‌نشانی مشغول به کار می‌شوند و بخشی دیگر که هم‌اکنون حدود ۲۰۰ نفر هستند، طبق برنامه‌های آموزشی شرکت باید به شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (اویکو) انتقال یابند که البته با مخالفت آن‌ها روبه‌رو شده است.

وی اضافه کرد: این عده معتقدند که بدون آموزش موردنیاز می‌توانند در شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس که البته هنوز به‌طور کامل راه‌اندازی نشده است، بمانند و فعالیت کنند. امامی با تأکید بر این‌که توقف جذب نیرو و اخراج نداریم، تصریح کرد: هدف اصلی، در نظر گرفتن مصلحت شرکت تولید ملی است.

وی درباره چگونگی استخدام نیروهای بهره‌بردار موردنیاز نیز گفت: طبق قراری که با شرکت اویکو (زیرمجموعه شرکت اویک) امضا کرده‌ایم قرار است این تعداد به این شرکت، منتقل و حین انجام فعالیت، آموزش ببینند و در پایان سال ۹۸، تعداد ۱۱۰۰ نفر بهره‌بردار متخصص و ممیزی شده به ما تحویل داده شود.

خبر ۲۱ اردیبهشت ۹۶ : دعوت از پذیرفته شدگان ذخیره استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

قابل توجه داوطلبین مرحله دوم (لیست ذخیره) آزمون سال ۱۳۹۲ شرکت نفت ستاره خلیج فارس

بر اساس تصمیمات اتخاذشده از آنجاكه تعدادی از داوطلبین همکاری در شرکت به دلایل مختلف از حضور در زمان مقرر خودداری نموده اند و يا در آموزشهاي تخصصي موفق نگرديده اند، به اطلاع آن تعداد از داوطلبین مرحله دوم لیست ذخیره ( به شرح اسامی پیوست) که بومی بوده و یا در شهر بندرعباس مقیم می باشند ( توضیح اینکه مشکل اقامت در شهر بندرعباس نداشته باشند) می رساند بر اساس برنامه ریزی انجام شده، مقرر است کلاس­های آموزش مرحله دوم کارآموزان بلافاصله بعد از اتمام ماه مبارک رمضان در واحد آموزش پالایشگاه برگزار گردد، لذا از داوطلبين محترم تقاضا ميشود مراتب آمادگی خود را جهت هماهنگی های ضروري قبل از شروع آموزش تا تاریخ ۹۶/۰۳/۰۳ از طريق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ به واحد آموزش شركت نفت ستاره خليج فارس اعلام نمایند. بدیهی است بعد از تاریخ فوق ثبت نام در این مرحله میسر نمی باشد.

اسامی داوطلبان آزمون سال ۹۲- اولویت دوم کارشناسی و کارشناسی ارشد

ردیف رشته تحصیلی نام نام خانوادگي کد ملي
۱ مکانیک-جامدات حنيف مغزي نجف آبادي ۱۰۹۱۴۳۵۵۶۱
۲ مکانیک-جامدات سيد سعيد سجادپور ۲۳۰۰۴۹۶۴۱۰
۳ مکانیک حرارت مجيد فرهمنديان ۴۲۶۹۸۴۶۵۶۹
۴ مکانیک حرارت محمد خسروي ۱۲۹۲۸۴۷۰۵۰
۵ مکانیک حرارت عميد شفقت لنبر ۲۶۳۱۶۵۳۵۰۵
۶ شیمی رضا کريمي ۲۳۹۲۲۲۷۱۸۷
۷ شیمی سعيد چوپاني ۹۴۵۹۴۵۷۹۵
۸ شیمی حسين قرباني ۸۲۹۷۷۴۰۹۲
۹ شیمی فرزاد ابراهيمي ۲۴۴۰۰۰۷۵۵۲
۱۰ شیمی نادر افشار ۱۰۹۲۲۸۲۴۹۱
۱۱ شیمی احسان اميني ۴۲۶۹۶۲۹۷۵۴
۱۲ شیمی مصطفي بهرامي ۸۷۲۹۹۰۱۹۲
۱۳ شیمی ابراهيم ديانت ۲۴۷۱۰۵۷۷۳۱
۱۴ شیمی محمد صادق فيروزنيا ۲۵۷۲۵۶۱۷۷۸
۱۵ شیمی ميثم انصاري ۵۳۴۷۶۷۱۶۸
۱۶ شیمی کاربردی عبدالعلي قرباني آکردي ۴۹۹۹۷۰۹۶۲۷
۱۷ برق قدرت مجتبي زنجاني طبسي ۹۴۶۸۱۴۷۳۲
۱۸ برق قدرت احسان رحمانيان کوشککي ۲۴۶۰۰۲۷۳۰۳
۱۹ برق قدرت مهدي اميرپور ۲۵۳۹۸۰۶۳۸۴
۲۰ برق الکترونیک محسن شجاعي اراني ۵۴۹۹۹۰۸۶۶۴
۲۱ برق الکترونیک محمد عيسي زاده ۴۲۰۰۰۳۰۹۱۸
۲۲ محیط زیست مهرداد کاظمي انداني ۱۱۳۰۰۹۵۴۵۲
۲۳ ایمنی محسن اسماعيلي ۴۵۹۱۸۳۳۳۴۸
۲۴ کامپیوترسخت افزار مهدي عباسي ۴۸۴۹۸۶۷۴۷۲
۲۵ مواد متالوژی صنعتی مجتبي دهقاني ۳۱۳۱۴۸۶۷۶۷

اسامی داوطلبان آزمون سال ۹۲- اولویت دوم – کاردانی

ردیف کد داوطلبي نام نام خانوادگي کد ملي
۱ ۳۳۶۰۹ عليرضا محمدي بجگان ۳۳۸۰۰۵۷۸۴۳
۲ ۳۳۳۴۳ امير لطفي ۱۰۶۴۰۲۱۷۰۰
۳ ۳۳۴۵۵ احمد بابايي نژاد ۶۵۴۹۹۸۵۷۲۲
۴ ۳۳۴۰۰ موسي قلي پور ۲۴۴۰۰۱۷۶۳۹
۵ ۳۳۳۹۹ محمدجواد حسيني ۲۴۰۰۱۱۲۱۸۵
۶ ۳۳۴۰۴ مهدي خضري زاده ۳۰۷۱۹۱۶۲۹۹
۷ ۳۳۳۷۹ عليرضا محمدپور ۱۹۹۰۴۵۷۵۴۱
۸ ۳۳۵۸۳ احمد آزادي ۲۵۱۱۹۷۳۹۶۰
۹ ۳۳۷۷۶ احسان نمازي پور ۲۵۷۲۶۸۱۹۸۶
۱۰ ۳۳۶۸۴ سيدعلي موسوي ۳۸۶۵۵۸۰۵۱
۱۱ ۳۳۶۷۳ علي اصغر افکار ۳۵۶۰۰۵۷۹۰۶
۱۲ ۳۳۶۵۴ امير حسين صادقي مزيدي ۲۵۷۲۶۲۷۹۱۴
۱۳ ۳۳۷۲۷ محمدرضا رحيم پور ۲۱۱۰۰۹۱۷۵۴
۱۴ ۳۳۷۴۶ غلامرضا روان سدهي ۲۴۹۱۶۱۷۴۱۲
۱۵ ۳۳۸۴۰ حجت اسمعيلي ۵۱۳۰۰۱۸۵۵۹
۱۶ ۳۳۸۵۴ بهرام يگانه ۲۴۹۱۶۵۴۱۳۱
۱۷ ۳۳۸۶۰ صابر حيدري ۲۵۷۲۶۷۸۰۳۹
۱۸ ۳۳۷۸۳ علي حجابي ۳۲۴۰۵۰۴۱۶۲
۱۹ ۳۳۷۲۵ سيدعبداله ساداتي جمالي ۲۰۸۰۱۱۹۸۸۵
۲۰ ۳۳۷۷۹ بهنام عرفاني اصل ۲۵۷۲۷۴۷۹۵۲
۲۱ ۳۳۷۵۷ محمد امين رييسي پور ۲۴۸۰۱۱۷۶۹۳
۲۲ ۳۳۸۶۶ مجيد بشارتي پور ۲۵۷۲۶۲۸۵۱۱
۲۳ ۳۳۶۸۲ حميدرضا قلي زاده دباغي ۲۸۰۳۵۰۰۶۰۴
۲۴ ۳۳۷۵۳ مهرزاد طاهري ۲۴۸۰۰۴۳۳۳۹
۲۵ ۳۳۷۰۷ محمدکاظم غني بد ۲۳۰۱۳۰۹۰۸۸
۲۶ ۳۳۷۴۹ مهرداد ايزدي سدهي ۲۴۸۰۰۱۹۹۳۴
۲۷ ۳۳۷۵۶ علي محمد کوه گرد ۲۴۸۰۱۰۷۳۹۶
۲۸ ۳۳۶۶۰ محمدتقي محمدي ۶۵۷۹۹۷۶۰۲۰
۲۹ ۳۳۷۳۴ محمدرضا بارورز ۲۲۸۰۲۷۰۶۲۵
۳۰ ۳۳۶۶۹ محمد صالح فداکار لطيفي ۲۵۱۱۹۸۳۴۴۳
۳۱ ۳۳۶۴۸ محمدجواد شکاري ۲۳۰۰۱۳۱۴۶۳
۳۲ ۳۳۶۶۴ قاسم فخري ۲۶۲۰۰۲۹۶۶۱
۳۳ ۳۴۰۳۶ بختيار جعفري ۴۵۱۰۰۰۴۴۵۱
۳۴ ۳۳۹۵۹ حميد مرداني ۲۴۴۰۰۷۶۴۵۷
۳۵ ۳۴۰۸۹ محمدرضا مهرسرشت ۲۵۷۲۶۱۳۹۰۵
۳۶ ۳۳۹۳۶ عليرضا صراطي فرد ۲۲۸۰۰۲۳۸۴۹
۳۷ ۳۴۰۰۹ ادريس عقيلي ۳۴۸۰۰۱۸۵۶۴
۳۸ ۳۳۹۴۰ حسين زبي هي شيرازي ۲۲۸۰۲۵۱۷۸۷
۳۹ ۳۴۰۳۰ روح الله شفيعي فوزي ۲۹۹۴۱۵۱۰۳۰
۴۰ ۳۳۸۷۶ محمد حسن بهمني ۲۵۷۲۶۳۲۶۳۲
۴۱ ۳۳۹۷۲ عليرضا بردبار ۲۵۶۰۱۴۰۸۸۸
۴۲ ۳۴۰۶۷ ايمان اولاد حسين ۲۵۷۲۶۶۰۴۶۶
۴۳ ۳۳۸۷۱ عبداله لطيفي ۵۲۰۲۳۲۲۹۱
۴۴ ۳۳۸۸۷ رضا مهرابي کوشکي ۱۱۳۰۱۷۲۷۷۵
۴۵ ۳۳۹۷۴ محمد هوشمند ۲۵۶۰۱۷۹۱۹۹
۴۶ ۳۴۰۲۸ سيد سجاد حسيني ۴۲۶۰۰۵۲۲۵۱
۴۷ ۳۳۶۶۳ محمدجواد مرادي کوچي ۲۵۶۰۰۵۶۶۳۱
۴۸ ۳۳۹۰۲ بهروز گوگوناني ۱۱۲۹۸۹۸۵۷۱
۴۹ ۳۳۸۹۹ محسن پيرزاده ۴۵۳۹۹۵۸۳۳۱
۵۰ ۳۴۰۳۵ محمدسجاد حيدري ۴۴۹۰۱۳۲۵۷۳

جذب نیرو در شرکت نفتی

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام