استخدام بانک ها | استخدام دولتی

آگهی استخدام کمیته امداد ۹۷ – ۱۳۹۷

اخبار جدید استخدام کمیته امداد

خبر ۳ خرداد ۱۳۹۶ : شرط معافیت فرزندان ذکور مددجویان کمیته امداد

علی کریمی اصل، معاون حمایت و سلامت خانوده کمیته امداد استان تهران بیان کرد: طرح معافیت از سربازی کمیته امداد برای فرزندان ذکور با هماهنگی سازمان ‌وظیفه عمومی ناجا در نظر گرفته‌ شده تا زمینه ایجاد اشتغال و رفع بخشی از مشکلات خانواده آنان ایجاد شود.

متن کامل خبر

خبر ۱ خرداد ۹۶ : ایجاد اشتغال برای ۳۰ هزار و ۵۰۷ خانوار در برنامه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

حمید رضا رحیمی نیا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد که به دنبال اجرای طرح استعداد سنجی از ۳۱ هزار و ۶۸۸ خانوار زیرپوشش این نهاد، ایجاد اشتغال برای ۳۰ هزار و ۵۰۷ خانوار واجد شرایط در برنامه پنج ساله این نهاد قرار گرفته است.

متن کامل خبر

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۶ : افزایش ۳ برابری میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد در سال ۹۶

یحیی صادقی ، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان از افزایش سه برابری میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد این استان طی سال جاری خبر داد.

متن کامل خبر

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶ : پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۴۰۱ نفر از مددجویان کمیته امداد ملایر

مدیر کمیته امداد ملایر از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۴۰۱ نفر از مددجویان کمیته امداد ملایر در سال گذشته خبر داد. علی کولیوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه کمیته امداد ملایر به خانواده‌های زیر پوشش و افراد نیازمند خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد اظهار کرد: این خدمات در حوزه‌های مختلف و با هدفمند توانمندسازی این خانواده‌ها ارائه می‌شود.

متن کامل خبر

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶ : پرداخت ۳۸۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان هرمزگانی

عبدالرضا خسروانی ظهر سه شنبه در نشستی با خبرنگاران بیان داشت: تسهیلات قرض الحسنه که کمیته امداد در قالب وام های اشتغالزایی به  مددجویان پرداخت می شود، زمینه اشتغال و ایجاد منبع درآمد برای خانواده های نیازمندی که فاقد سرمایه اولیه و منبع درآمد هستند را فراهم کرده است و سبب خروج آنها از چرخه حمایتی می شود. وی عنوان کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال و اجرای طرح های خود اشتغالی برای خانوارهای تحت حمایت، زمینه برای استقلال اقتصادی آنها فراهم می شود.

متن کامل خبر

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶ : اشتغال ۲۲ هزار مددجو از طریق کاریابی در سال گذشته

مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر این که توانمند سازی مددجویان از اولویت های اصلی این نهاد است،‌ گفت: ۲۲ هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طریق کاریابی در سال گذشته مشغول کار شدند.

متن کامل خبر

خبر ۴ اردیبهشت ۹۶ : پرداخت ۱۷۰ هزار وام اشتغال برای مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از هدف گذاری پرداخت ۱۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به مجددجویان این نهاد در سال ۹۶ خبر داد.

متن کامل خبر

خبر ۳ اردیبهشت ۹۶ : ایجاد ۲۷۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان مرکزی

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد استان مرکزی سال گذشته با فراهم کردن ۲ هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی رتبه برتر استان را در حوزه اشتغال‌زایی به خود اختصاص داد.

متن کامل خبر

خبر ۲۹ فروردین ۹۶ : ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایلام

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: در سال گذشته یک هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد شده است.

متن کامل خبر

خبر ۱۹ فروردین ۹۶ : اختصاص ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت اشتغال مددجویان کمیته امداد قزوین

استاندار قزوین گفت: در سال جاری ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته شده که در مدت زمان سه ماه با سود چهار درصد باید به مددجویان تحویل داده شود.

فریدون همتی در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در قزوین از برنامه‌ریزی استان برای سال جدید خبر داد و اظهار داشت: هدف‌گذاری این استان برای جذب سرمایه در سال جدید یک میلیارد دلار و هدف‌گذاری در خصوص صادرات در سال جدید بین ۸۰۰ میلیون دلار تا یک میلیارد دلار است و همانند سال گذشته باید حداقل ۲۰ هزار شغل جدید در استان ایجاد شود.

وی افزود: در سال جدید تمرکز استان روی سرمایه ثابت است و در کنار آن باید از سرمایه در گردش استفاده شود و باید تولید استان قزوین افزایش پیدا کند و تا امروز ۵۰۰ واحد تولیدی و اقتصادی پیشرفت بالای ۴۰ درصد داشته و در حال حاضر نیمه تکمیل است که در سال جدید باید برای تکمیل این واحدها گام برداشته شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه تا پایان دولت یازدهم باید بخش عظیمی از فعالیت‌ها در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام شود، گفت: مهم نیست دولت دوازدهم را چه کسی هدایت کند و چیزی که اهمیت دارد این است که باید واحدهای نیمه‌فعال استان فعالیت خود را آغاز کند و دولت دوازدهم هم باید این مسیر را ادامه دهد چراکه هدف همه مسؤولان تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

همتی تصریح کرد: جلسات مسکن و ساخت و ساز باید به صورت هفتگی ادامه پیدا کند و لازم به ذکر است که در سال گذشته ۲۰ هزار هکتار از سیستم آبیاری نوین برخوردار شد و در سال جدید هدف استان این است که این میزان به بیش از ۵۰ هزار هکتار برسد؛ در سال گذشته یک هزار هکتار از باغات استان هم داربست شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته از محل سفر هیأت دولت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ازدواج جوانان پرداخت شد، مطرح کرد: سال گذشته افراد برای دریافت تسهیلات ازدواج با مشکل روبه‌رو نشد و در سال جدید هم این موضوع با جدیت پیگیری می‌شود و جزو اولویت‌های استان قرار دارد و علاوه بر آن مسکن جوانان هم در اولویت قرار داده می‌شود تا جوانان پس از ازدواج صاحب مسکن شوند.

استاندار قزوین خاطر نشان کرد: در سال ۸۰ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته شده که در مدت زمان سه ماه با سود چهار درصد باید به مددجویان تحویل داده شود و این موضوع باید از هفته جاری پیگیری شود و در خصوص آبیاری قطره‌ای و نوین ۵۰۰ میلیارد تومان وسایل مورد نیاز خریداری و فعال شد تا موجب رونق بخش کشاورزی استان شود.

همتی با بیان اینکه در بخش گردشگری باید از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد، گفت: جلسات مربوط به گردشگری باید به صورت هفتگی برگزار شود تا زیرساخت‌های بخش گردشگری به سامان برسد و در ایام نوروز دو میلیون و ۲۳۰ هزار نفر از اماکن تاریخی استان قزوین بازدید کردند که نسبت به سال گذشته افزایش ۲۳ درصدی داشته و میزان اقامت در هتل‌ها و مهمان‌پذیری‌های این استان هم افزایش ۲۳ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد که این مهم با کمک شهرداری قزوین، سازمان میراث فرهنگی، هتل‌ها و سایر ارگان‌های مربوطه اتفاق افتاد.

وی افزود: باید جلساتی با شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شود تا با آگاهی به مشکلات این شرکت‌ها برای رفع آن‌ها گام برداشته شود چراکه این بخش از بخش‌های زیربنایی استان قزوین محسوب می‌شود و می‌توان نتایج مناسب و قابل قبولی از این بخش گرفت.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه انتخابات پیش رو قرار دارد، تصریح کرد: انتخابات برای نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات فرمودند که انتخابات باید به صورت قانونی، با مشارکت بالای مردم و مسؤولان، با اخلاق و در امنیت بالا برگزار شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به‌گونه‌ای رفتار کنند که تحت تأثیر انتخابات قرار نگیرند و فعالیت‌ها و وظایف محوله خود را به نحو احسن انجام دهند تا انتخابات باشکوه هرچه بیشتر و در امنیت کامل برگزار شود.

خبر ۱۵ فروردین ۹۶ : اجرای ۲۶۰۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان استان طی سال گذشته

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:طی سال گذشته دو هزارو ۶۰۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان در حوزه های مختلف اجرا شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: برای اجرای این طرح ها بیش از ۳۵۸ میلیارد ریال هزینه شده است.
محبی گفت: طرح های اجرا شده بیشتر در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنعتی و خدماتی بوده است.
محبی با تقدیر از بانک های متولی در راستای همکاری با کمیته امداد در حوزه اشتغالزایی برای مددجویان گفت: ۲۰ درصد از کل اعتبارات پرداختی در حوزه اشتغال مددجویان از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و باقیمانده آن از محل بانک های عامل تبصره ۲۶ قانون و تعهدات سفر ریاست جمهوری تامین شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان از تحقق ۱۳۰ درصدی تعهدات کمیته امداد در حوزه اشتغال طی سال گذشته در استان خبر داد و بیان داشت: انجام اقدامات موثر و ایجاد اشتغال برای مدد جویان از محورهای کاری این دستگاه با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی در سال جدید است.
محبی با بیان اینکه ارائه خدمات آموزشی در حوزه هلی مهارت آموزی، پایدار سازی و توسعه مشاغل، کار آفرینی و حرفه آموزی به جامعه هدف از برنامه های حوزه اشتغال کمیته امداد است اظهار کرد: پنج هزارو ۸۰۰ نفر از مددجویان طی سال گذشته در این دوره های آموزشی که با اعتبار پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برگزار شده است شرکت کرده اند.
وی افزود: ۲۳۹ نفر از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شده اند.
مدیر کل کمیته با بیان اینکه یکی از اهداف کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار است گفت: برگزاری دوره های آموزشی و نظارت بر اجرای طرح های اشتغال در ایجاد اشتغال پایدار  موثر است.
وی افزود: امید است مددجویان تحت حمایت با مهارت آموزی و ایجاد زمینه اشتغال از محل اجرای طرح های اشتغال و خودکفایی و کاریابی با رسیدن به استقلال اقتصادی از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شوند.
محبی با اشاره به نامـگذاری سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بیان داشت: کمیته امداد در سال جدید فعالیت های گسترده ای در خصوص خانواده های تحت حمایت در برنامه خود دارد و آموزش های خود را به سمت و سویی پیش می برد که منجر به تولید و اشتغال برای مددجویان شود.
محبی گفت: توانمند سازی خانواده های مددجو از طریق ایجاد اشتغال و خودکفایی جامعه هدف یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد است.
وی افزود: این برنامه ها با توجه به ظرفیت مناطق و استعداد مددجویان در نقاط مختلف استان انجام می شود.

خبر ۱۴ فروردین ۹۶ : ایجاد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد زنجان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان با رویکرد اشتغال است که طی سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به‌منظور تبیین شعار سال و بسترهای موردنیاز برای تحقق این موضوع در جمع کارکنان امداد شهرستان خرم دره حضور یافت و بر تلاش بیشتر درزمینهٔ توسعه مشارکت‌های مردمی و ایجاد اشتغال برای خانواده‌های زیرپوشش این نهاد به‌عنوان دو مؤلفه مهم در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
این مقام مسوول در این جلسه بابیان اینکه مقام معظم رهبری همه‌ساله نقشه راه کشور را در قالب نام گذاری سال بیان می‌کنند، گفت : یکی از بسترهای مهم در تحقق شعار سال و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی درک صحیح از آن و ارائه برنامه‌ها و طرح‌های متناسب با آن است .
وی با اشاره به اینکه منظور از «اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال » در امداد ایجاد بسترهای موردنیاز برای تأمین معاش نیازمندان است ادامه داد : فعالیت نوآورانه ، خلاقانه ، جهادی و انقلابی با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و حضور مردم در این وادی بسیار اثربخش بوده و با برنامه‌ریزی درست تلاش مجموعه باید به این سمت هدایت شود.
صفری در ادامه خدمات ارائه‌شده در سال گذشته در حوزه اشتغال را مناسب ارزیابی کرد و گفت : یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان با رویکرد اشتغال است که طی سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای افراد مستعد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) دراستان زنجان ایجادشده است .
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تأکید بر اینکه در ایجاد اشتغال برای جامعه هدف باید طرح‌های نو و بدیع و دارای اثربخشی و درآمدزایی بالا مدنظر قرار گیرد ، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری در حوزه ایجاد اشتغال در قالب طرح‌های نوآورانه در استان وجود دارد که نیازمند همت همگانی و عزم و اراده جمعی در این بخش  است .
وی بابیان اینکه آموزش‌های ارائه‌شده به جامعه هدف در حوزه اشتغال باید به سمت‌وسوی اشتغال‌زایی هدایت شود ، ادامه داد: آموزش‌های مبتنی بر نیاز و ظرفیت هر منطقه در بالا بردن اثربخشی طرح‌های اشتغال و ایجاد درآمد پایدار بسیار راهگشاست.
صفری یکی از شاخص‌های مهم در پایداری و اثربخشی طرح‌های اشتغال را بازار سازی و بازاریابی برای این طرح‌ها عنوان کرد و تأکید کرد: بامطالعه صحیح و بررسی ظرفیت‌ها و شناخت استعدادهای مناطق مختلف در استان زمینه‌های لازم برای عرضه تولیدات طرح‌های اشتغال فراهم خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان از برنامه‌های مهم موردنیاز در حوزه اشتغال مددجویان در سال ۹۶ را ایجاد مجتمع‌های تولیدی ، خدماتی با مالکیت انفرادی اعلام کرد و گفت :در تلاش هستیم  این مجتمع‌ها را به‌عنوان یک اولویت کاری  مهم در حوزه اشتغال در تمامی مناطق استان ایجاد نماییم .

خبر ۹ فروردین ۹۶ : اجرای ۲۵۱۶طرح خوداشتغالی توسط کمیته امداد

معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۲۵۱۶طرح خود اشتغالی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰میلیارد ریال از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان اجرا شد.
“حمیدرضا رحیمی نیا” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: این طرح ها در مجموعه کشاورزی، دامپروری، صنفی و صنعتی، صنایع دستی، دانش بنیان، خدماتی و مشاغل خانگی بودند.
وی بیان کرد: این طرحها حداقل به مدت سه سال نظارت و از لحاظ فنی پشتیبانی می شود که این روند در پویایی و ماندگاری و درآمد زایی مثمر ثمر خواهند بود.
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از تمامی مسئولین به ویژه بانکهای عامل که در این زمینه همکاری لازم را دشته اند، تقدیر و تشکر می کنیم.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام