استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام استانداری اردبیل ۹۶ – ۱۳۹۶

استخدام اردبیل

خبر ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۶: ایجاد بیش از ۱۸ هزار شغل جدید در اردبیل

هوشنگ دشتی، مدیر کارگروه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: با پرداخت پنج هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به متقاضیان طرح های تولیدی واشتغال زا ، زمینه ایجاد ۱۸ هزارو ۳۸۴ شغل جدید در این استان فراهم می شود.

وی ادامه داد: بر اساس شیوه نامه تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۶ اعتبار تسهیلاتی اشتغال زا در اختیار بانک های کشاورزی، ملی ، سپه ، رفاه کارگران ، ملت ، صادرات ، تجارت و توسعه تعاون قرار گرفته و مسوولان این بانک ها مکلف به پرداخت تسهیلات به متقاضیان مجری طرح های تولیدی و اشتغال زا در استان که از سوی کارگروه های اشتغال و سرمایه گذاری معرفی می شوند، هستند.

دشتی گفت : نرخ سود بانکی تسهیلات اشتغال زا ۱۸ درصد بوده و به تناسب ارائه تسهیلات به مناطق شهری و روستایی ۳تا ۷ درصد کارمزد این تسهیلات به صورت یارانه از سوی دولت به بانک ها پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: سهم شهرستان خلخال نیز از این تسهیلات ۵۶۴ میلیارد ریال برای ایجاد یک هزار و ۸۳۰ فرصت شغلی جدید است که انتظار می رود طرح های ارائه شده از سوی متقاضیان تا ۲ هفته در کارگروههای اشتغال و سرمایه گذاری بررسی و به بانک های عامل معرفی شوند.

فریدون بابایی ، فرماندار خلخال نیز در این جلسه با بیان اینکه دولت برای حل مشکل اشتغال کشور بسته های حمایتی مناسبی را پیش بینی کرده گفت: مسوولان دستگاه های اجرایی این شهرستان ایجاد شغل و زمینه سازی تولید در این منطقه را باید یقین و باور کنند.

وی افزود: عملکرد ضعیف برخی از دستگاه های اجرایی خلخال در بحث جذب تسهیلات اشتغال زا منطقه حاکی از این واقعیت است که مسوولان این دستگاهها توانایی تجزیه و تحلیل طرح های سرمایه گذاری را ندارند.

وی اضافه کرد: نگرش ها به بحث سرمایه گذاری و اشتغال باید تغییر یافته و افکار پوسیده قدیمی در رابطه با نوع نگرش به سرمایه گذار باید کنار گذاشته شود. او اظهار کرد: با تمام توان تلاش می کنیم تا نگرش سیستم بانکی خلخال را که اعتقادی به ایجاد اشتغال و تولید در این منطقه را ندارد تغییر و در مسیر ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال و توسعه منطقه قرار دهیم.

خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی گیلان قرار دارد.

خبر ۱۷ فروردین ۹۶ : تحقق شعار سال با ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت تولید

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: برای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری همه ما باید از تمامی راهکارها برای شکوفایی اقتصاد، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت تولید استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل،هاشم مظفری با تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت به همکاران، از خداوند متعال برای آنان سالی پر برکت همراه با سلامتی و شادکامی خواستار شد.

وی  با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بیان کرد: با نامگذاری سال‌ها از سوی مقام معظم رهبری به خصوص در دوسال گذشته  ‌می‌توان به اهمیت موضوع اقتصاد و اقتصاد مقاومتی پی برد. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل تقویت مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل و معاونت اقتصادی در راستای جذب و حمایت از  سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را از اولویت‌های اساسی این اداره کل در سال جدید عنوان کرد.

مظفری از همه کارکنان خواست تا وقت شناسی، احترام به ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، دقت و سرعت در کارها همراه با نظام اداری و برنامه‌ریزی مناسب را سرلوحه همه امورات خود قرار دهند.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

2 دیدگاه

  1. من سه سال درضمینه ی نگهداری و تعمیرات کارخانه رزومه دارم و خودم هم سیم کش ساختمان هستم میزان تحصیلاتم کاردانی برق صنعتی هستم

  2. پژمان بشیرزاده

    من ۲۶سالمه متاهل هستم کاردانی عمران هستم
    سابقه کار ندارم بیکارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام