استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام استانداری زنجان ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام دولتی در استان زنجان

خبر ۷ شهریور اه ۱۳۹۶: اشتغال نزدیک ۹ هزار نفر در بخش صنعت زنجان طی چهار سال گذشته

ناصر فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان بیان کرد: با صدور ۵۵۲ پروانه بهره برداری طی چهار سال گذشته، از سال ۹۲ تا سال جاری برای هشت هزار و ۹۷۴ نفر در بخش صنعت این استان اشتغالزایی شده است.

وی ادامه داد: از سال ۸۸ تا ۹۲ در مجموع ۱۳ هزار و ۴۹۹ میلیارد ریال در بخش صنعت استان زنجان سرمایه گذاری شده بود. وی یادآورشد: این میزان سرمایه گذاری از سال ۹۲ تا سال جاری به ۳۴ هزار و ۸۵۶ میلیارد ریال رسید.

فغفوری اظهار کرد: طی چهار سال گذشته در سطح شهرستان زنجان ۳۱۷ پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۱۵ هزار و ۴۶۸ میلیارد ریال برای چهار هزار و ۲۳۰ نفر اشتغالزایی شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و

تجارت استان زنجان گفت: در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان خدابنده با ۴۳ پروانه بهره برداری صادر شده با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال برای ۳۰۸ نفر اشتغالزایی شد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان ابهر با صدور ۱۱۷ پروانه بهره برداری، ۱۰ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای ۲ هزار و ۷۸۵ نفر اشتغالزایی شد. فغفوری ادامه داد: طی فعالیت دولت یازدهم در شهرستان ماهنشان با صدور ۱۷ پروانه بهره برداری، ۸۶۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و فرصت اشتغال برای ۱۳۶ نفر ایجاد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در شهرستان ایجرود طی چهار سال گذشته با صدور ۱۰ پروانه بهره برداری، ۶ هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۷۷۶ نفر مشغول به کار شد. وی اضافه کرد: در شهرستان طارم هشت پروانه بهره برداری صادر شد تا با سرمایه گذاری ۵۲ میلیارد ریالی برای ۶۵ نفر اشتغالزایی شود.

فغفوری ابراز کرد: خرمدره در این مدت صاحب ۳۱ پروانه بهره برداری با ۵۸۱ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۶۳۴ مورد اشتغالزایی شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در شهرستان سلطانیه چهار پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۳۹ میلیارد ریال صادر و برای ۱۳ نفر اشتغالزایی شد.

خبر ۲ اردیبهشت ۹۶ : در افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت زنجان است

استاندار زنجان گفت: دستیابی به توسعه، افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت مدیریت استان زنجان است. اسدالله درویش امیری در همایش بهاره انجمن زنجانی های مقیم مرکز که به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و جمعی از فرهیختگان و بزرگان عرصه های مختلف حضور داشتند، با بیان اینکه زنجان، در رفتار اجتماعی مردم پایتخت حُسن سلوک ایران است، گفت: حسن سلوک در فضایی به دور از پرخاشگری و بداخلاقی های اجتماعی، از مهمترین ویژگی های زنجانی هاست که نشان از رشد و بالندگی اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مردم این سرزمین در طول سه قرن گذشته است.

متن کامل خبر

خبر ۲۶ فروردین ۹۶ : رشد اشتغال در شهرستان زنجان

فرماندار زنجان به وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان اشاره کردو گفت: خوشبختانه وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان نسبت به بقیه شهرستانهای استان بد نیست و رو به رشد است.

رسول بیات در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان اشاره کردو افزود: خوشبختانه وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان نسبت به بقیه شهرستانها بدنیست.

وی اظهار کرد:در کل در بحث اشتغال مشکل داریم ولی با تدابیر مهم استاندار مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان زنجان رفع شد. فرماندار زنجان گفت: شرکت ایران ترانسفو  و روغن نباتی جهان که دچار مشکلاتی شده بودند و مدیریت شرکت روغن نباتی بسیاری از کار گران خود را تعدیل کرده بود با درایت استاندار مشکل این واحد حل شد واشتغال در این واحد به ۵۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

بیات تاکید کرد: در شهرستان زنجان ظرفیت های بالقوه و بالفعل داریم که از آن استفاده نکردیم که با استفاده از این ظرفیت ها روند روبه رشد در زمینه  اشتغال در سطح شهرستان زنجان ایجاد شده است.

فرماندار زنجان با بیان اینکه  ایجاد اشتغال در زنجان نیاز به جذب سرمایه گذار دارد ، تصریح کرد: سرمایه گذاری در زنجان نیاز به همدلی و همراهی داردولی در برخی از موارد کار شناس برخورد مناسبی با سرمایه گذاران ندارند.

بیات با بیان اینکه جذب سرمایه گذار در استان زنجان نیاز به آموزش دارد تا برخورد با سرمایه گذار درست باشد، گفت: جذب سرمایه گذار در استان نباز به یک سری زیر ساختهایی دارد که باید این مهم در استان به خوبی فراهم شود تا اشتغال توسعه یابد.

فرماندار زنجان ابراز کرد: متاسفانه برخورد خوبی در زنجان با سرمایه گذاران نمی شود واین امر باعث دلزدگی سرمایه گذاران می شود و اگر می خوایم اشتغال در زنجان توسعه یابد باید رفتار درستی با سرمایه گذار داشته باشیم.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام