استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام بیش از ۱۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش مازندران بدون ضوابط

استخدام آموزش و پرورش

سیدعلی قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی در این دستگاه انتقاد کرد و بیان کرد: این موارد به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.

وی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی آموزش‌وپرورش این استان انتقاد کرد و بیان کرد: ورود بدون ضوابط به‌نظام آموزشی کشور ضربه غیرقابل جبرانی را وارد می‌کند. وی با بیان اینکه زندگی انسان ایستا نیست و همواره به سمت مطلوب در حال تغییراست، افزود: در یک جامعه توسعه‌یافته این معلمان هستند که عامل ایجاد تغییر هستند.

قاسمی آموزش‌وپرورش را سنگ زیربنای جامعه دانست و گفت: قاعده‌مند کردن جذب نیروی انسانی در سه سال اخیر باهدف به‌کارگیری معلمان صاحب صلاحیت یکی از اقدامات آموزش‌وپرورش برای بهره‌گیری و مدیریت چالش‌ها بوده است.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش مازندران بابیان اینکه اعتماد جامعه به معلمان نظام آموزشی را قدرتمند می‌سازد، خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر مشارکت مردم در امر آموزش‌وپرورش افزایش داشته است.

علی قاسمی آموزش‌ و پرورش یکپارچه را عامل حذف تبعیض قلمداد کرد و گفت: نگاه ما به معلمان باید یکسان باشد و یکی از برنامه‌های وزارت آموزش‌وپرورش در دولت تدبیر و امید نظام آموزشی یکپارچه است. و تبدیل چالش‌ها به فرصت است

وی افزود: علی‌رغم نبود منابع اعتباری در جهت پیشرفت و پیشتازی آموزش‌وپرورش مازندران در کشور گام‌های مؤثری برداشته‌شده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مازندران شهرستان بابل را جزو شهرستان‌های برتر در کشور عنوان کرد و افزود: کسب مقاوم‌های کشور از دستاوردهای مدیران توانمند این شهرستان است. در این مراسم، حسینعلی علی نژاد معلم کلایی به عنوان مدیر آموزش و پرورش بابل معرفی و از تلاش های همت احمدی تقدیر شد.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام