استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام جدید دستگاه های اجرایی سال ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام دستگاه های اجرایی و دولتی

خبر ۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ : اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنايت به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداري و استخدامي كشور، سازمان ملي بهره وري ايران، بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش كشور و بانك صنعت و معدن، كه نتایج آنها نهايي شده است اعلام مي گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر ساير مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

بديهي است ساير دستگاههای اجرایی باقيمانده كه فرآيند بررسي مدارك یا مصاحبه استخدامي آنها نهايي نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

خبر ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۶: خبر برگزاری آزمون فراگیر چهارم اواخر تیر و یا اوایل مرداد ماه

ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش در خصوص برگزاری آزمون‌های سراسری، دکتری و آزمون استخدامی توضیحاتی ارائه داد.

وی در خصوص ظرفیت دکتری در سال تحصیلی ۹۶ بیان کرد: در سال گذشته ۱۲ هزار و ۷۰۰ نفر ظرفیت داشتیم که امسال بدون احتساب ظرفیت دانشگاه آزاد ۱۴ هزار و ۵۳۷ نفر ظرفیت داریم. در مجموع و با توجه به تجمیع دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی سال گذشته ۱۶۷ هزار نفر داوطلب دکتری داشتیم که امسال ۲۵۷ هزار نفر افزایش یافته است. دانشگاه آزاد نیز براساس مصوبات حدود ۱۲ هزار نفر ظرفیت دارد که در کل، ظرفیت ها حدود ۲۰۰۰ نفر افزایش یافته است.

متن کامل خبر

خبر ۲۱ خراد ماه ۹۶ : اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱

با عنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی و موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی که نتایج آنها نهایی و مورد تأیید قرار گرفته است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.

بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ اردیبشهت ۹۶ : اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۱۳۹۵

با عنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان قضایی نیروهای مسلح که نهایی گردیده و مورد تأیید قرار گرفته است برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.

بدیهی است سایر رشته شغل محلهای باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۶ : اعلام نتيجه نهایی سومين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی – آبان ۹۵

نتایج نهایی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی – آبان ۹۵ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ فروردین ۹۶ : خبر استخدام دستگاه های دولتی در ۲ نوبت بهار و پاییز ۹۶

معاون رئیس جمهوری: نرخ سود تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان در دولت یازدهم ۸درصد کاهش یافت

سنندج- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: در دولت یازدهم، نرخ سود تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان با هشت درصد کاهش، از ۲۶ درصد به ۱۸ درصد رسید.

جمشید انصاری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی دهگلان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه منابع بانکی از محل سپرده های مردم پرداخت می شود افزود: در صورتی که تسهیلاتی با سود کمتر از این مقدار به تولیدکنندگان پرداخت شود، دولت باید یارانه اختصاص دهد که این کار مقدور نیست.

وی با اشاره به اینکه دولت به برخی از فعالیت ها که مورد نیاز بیشتر کشور است یارانه می پردازد ادامه داد: در تلاش هستیم با پایین آوردن نرخ تورم، نرخ سود تسهیلات به تولیدکنندگان نیز کاهش یابد. وی در ادامه به سرمایه گذاری دولت در بخش زیر ساخت ها اشاره کرد و گفت: زیربناها به دلیل اهمیتی که دارند همواره در اولویت سرمایه گذاری های دولت قرار دارند.

به گفته وی، مطابق سیاست های کلی اصل ۴۴ ابلاغ شده، محدوده فعالیت دولت مشخص بوده و سرمایه گذاری در حوزه های کشاورزی و معادن برعهده بخش خصوصی است.

انصاری به استخدام دستگاه های دولتی در سال جاری نیز گریزی زد و گفت: امسال نیز مانند سالیان گذشته در ۲ نوبت (بهار و پاییز) آزمون استخدام دولتی در کشور برگزار می شود. به گفته وی، دستگاه های اجرایی متناسب با خروجی خود، اقدام به کسب مجوز و جذب نیروهای مورد نیاز می کنند.

معاون رئیس جمهوری در ادامه به بازدید خود از واحدهای تولیدی دهگلان اشاره و اظهار کرد: این واحدها از لحاظ توان و کیفیت تولید، در رده بالایی قرار دارند. انصاری اضافه کرد: برخی از واحدهایی که نقش مهمی در تامین امنیت قضایی کشور ایفا می کنند مورد توجه دولت هستند.

وی با بیان اینکه طبق وظیفه محوله، هر ۲ ماه یک بار برای بررسی پیشرفت برنامه های اقتصاد مقاومتی به کردستان سفر می کنم افزود: هر بار مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی و تلاش می کنیم این مشکلات رفع شود.

انصاری بیان کرد: تلاش می کنیم با رفع مشکلات واحدهای تولیدی در کردستان، چرخه تولید روان تر، ظرفیت های شغلی ایجاد شده تثبیت و ظرفیت های جدید شغلی فراهم شود.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به نامگذاری امسال به ‘اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال’ اشاره کرد و گفت: تلاش خود را به کار می گیریم با برنامه ریزی مناسب برای ایجاد ظرفیت های شغلی جدید و رونق تولید، شعار امسال را تحقق بخشیم.

دیدار با مسئولان و شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی کردستان، بازدید از کارخانه کاشی کسری، گاوداری ۳۰۰ راسی سیمن تال و پرورش شترمرغ دهگلان از جمله برنامه های امروز انصاری در سفر به کردستان است. استان کردستان با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر، در غرب کشور واقع شده است.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام