استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام جدید سپاه سال ۹۶ – ۱۳۹۶

استخدام سپاه ۹۷, استخدام سپاه, استخدام دولتی

استخدام به صورت قراردادی در یک مرکز علمی وابسته به نیروی دریایی سپاه در شیراز ۲۳ خرداد ۹۶ :

رشته / تخصص انباردار: مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی
رشته / تخصص صنایع: کلیه گرایش ها – مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر
رشته / تخصص برق: گرایش الکترونیک – مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر
رشته / تخصص مکانیک: گرایش جامدات/ساخت و تولید – مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر

مدارک :

کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی
آخرین مدرک تحصیلی حداقل معدل برای دانشگاه دولتی ۱۵ و برای دانشگاه آزاد ۱۶ میباشد
کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
رزومه فردی و کاری به همراه مدارک مستند شامل گواهینامه های معتبر علمی ، پژوهشی و مهارتی ، مقاله و سوابق کاری مرتبط و …

ارسال فایل اسکن شده مدارک به ایمیل: shiraz_mkz@yahoo.com

در قسمت subject نام و نام خانوادگی و رشته قید شود.

ساعت تماس: ۹ صبح الی۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۵۳۶۴۲۹۳

———————————————————–

چنانچه سپاه در سال ۹۶ نیاز به نیرو داشت از طریق سایت وطن استخدام اعلام خواهد شد.

شرایط عمومی استخدام در سپاه:

‌ماده ۱۶ – شرایط عمومی استخدام کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر می‌باشد:
‌الف – اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
ب – اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
ج – التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
‌د – عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
ه – نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
‌و – عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
‌ز – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
ح – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
ط – داشتن حداقل ۱۶ سال سن تمام و حداکثر ۴۰ سال سن.
ی – داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.
‌تبصره ۱ – استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
‌تبصره ۲ – پرسنل پیمانی و بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن و محصلین از حداقل سن تعیین شده مستثنی می‌باشند.
‌تبصره ۳ – برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی استخدام، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
‌تبصره ۴ – استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.
‌ماده ۱۷ – هیأت مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه،‌مسؤول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیأت و وزیر یا جانشین وی تشکیل می‌گردد و در چارچوب مفاد‌این قانون، وظیفه تعیین سیاستهای گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعملهای مورد نیاز و نظارت بر کار هسته‌های گزینش در سپاه را به عهده دارد.
‌تبصره – هسته‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.
‌ماده ۱۸ – استخدام پرسنل نظامی برای خدمت در کادر ثابت بر اساس یکی از مقاطع تحصیلی پایان دوره‌های راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم،‌لیسانس، فوق لیسانس ، و دکترا و بالاتر انجام می‌گیرد.
‌ماده ۱۹ – کارمندان به دو صورت زیر استخدام می‌شوند:
‌الف – بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر
ب – بر اساس تخصص و مهارت عملی با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان.
‌ماده ۲۰ – سپاه برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌خدمتی همسران آنان باشد.
‌ماده ۲۱ – سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می‌باشند با اخذ تعهد ۵‌سال خدمت نظامی و یا ۶ سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نمی‌باشد.
‌تبصره ۱ – خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
‌تبصره ۲ – سپاه می‌تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی استخدام نماید.
‌ماده ۲۲ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط لازم را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
‌ماده ۲۳ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل ۱۸ سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر ۱۰ سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
‌تبصره ۱ – سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
‌تبصره ۲ – این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌استخدام و تحصیل و نظیر آن بر برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
‌تبصره ۳ – کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
‌تبصره ۴ – حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
‌تبصره ۵ – آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
‌ماده ۲۴ – خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده ۳۷ قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۵ – استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
‌تبصره – استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده ۳۸ قانون ارتش خواهد‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۶ – استخدام افراد در سپاه ، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ممنوع است.
‌بخش سوم – سازمان و طبقه بندی مشاغل
‌ماده ۲۷ – تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه‌های آنان بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول‌سازمان و تجهیزات مصوب و به نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص می‌گردد.
‌تبصره ۱ – جداول سازمان نیروی انسانی سپاه و ستاد کل شامل محلهای سازمانی و ضرورت نظامی یا کارمندی یا مشترک بودن شغل و درجات و‌رتبه‌های متناسب برای هر محل سازمانی حسب مورد توسط ستاد کل سپاه و ستاد کل تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌تبصره ۲ – به منظور جلوگیری از تورم پرسنل کادر ثابت در سپاه و سازمانهای وابسته در جداول سازمانی مشاغل باید به نحوی پیش‌بینی گردد که‌حتی‌الامکان از پرسنل وظیفه پیمانی و بسیجی استفاده شود.
‌ماده ۲۸ – رسته عبارت است از مجموعه رشته‌های شغلی که از نظر تخصص یا نوع آموزش وابستگی و ارتباط نزدیک داشته باشند.
‌ماده ۲۹ – مشاغل سپاه به تناسب احتیاج نیروها و سازمانها از رسته‌های مختلف تشکیل می‌شود. انواع رسته و علائم رسته‌ای و همچنین علائم‌درجات و شکل لباس پرسنل نظامی به موجب دستورالعملهایی خواهد بود که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌ماده ۳۰ – بکارگیری پرسنل در مشاغل غیر مرتبط با رسته آنان ممنوع بوده و سپاه موظف است به منظور ایجاد انعطاف در اجرای مأموریتهای محوله‌به غیر از رسته اصلی ، رسته رزمی یا پشتیبانی رزمی دیگری برای کلیه پرسنل پیش بینی نماید.
‌تبصره – تغییر رسته پرسنل ممنوع می‌باشد و در موارد لزوم برابر دستورالعملی است که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل‌خواهد رسید.
‌ماده ۳۱ – ستاد کل سپاه موظف است حداکثر ظرف مدت یک سال در چارچوب این قانون کلیه مشاغل سپاه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار‌داده و شرح وظایف و شرایط احراز هر شغل را تعیین و پس از تأیید فرماندهی کل سپاه در انتصابات و ترفیعات ملاک عمل قرار دهد.
‌ماده ۳۲ – ستاد کل سپاه موظف است مشاغل مختص کارمندان موضوع بند(ب) ماده ۱۹ این قانون را از نظر پیچیدگی و تخصص به سه گروه (۱) ،(۲)، و (۳) و میزان مهارت در انجام مشاغل هر یک از سه گروه را به سه رده (۱) و (۲) و (۳) طبقه بندی نماید. کمیسیون ارزیابی مهارت در بدو‌استخدام تخصص و مهارت این قبیل کارمندان را مورد ارزیابی قرار داده و گروه و رده آنان را تعیین می‌نماید.
‌ماده ۳۳ – ستاد کل سپاه می‌تواند بنا به دستور فرماندهی کل سپاه برای انجام وظایف پیش‌بینی نشده پستهای موقت را ایجاد نموده و حداکثر ظرف‌مدت یک سال تکلیف آنان را از لحاظ حذف شغل و یا درج آن در جداول سازمان معین نماید.

آدرس مراکز گزینش سپاه :

ردیف نام استان آدرس واحدهای گزینش تلفن تماس
۱ آذربایجان شرقی تبریز- آخر منظریه- جنب سپاه عاشورا- مرکز گزینش ۰۴۱۱-۴۷۸۳۰۴۲
۲ آذربایجان غربی ارومیه- خیابان پرورش- جنب چهاراه پرورش- مرکز گزینش ۰۴۴۱-۲۳۴۱۴۵۸
۳ اردبیل اردبیل- بزرگراه شهدا- آخر خ سعدی- طبقه فوقانی درمانگاه امام سجاد(ع)- مرکز گزینش ۰۴۵۱-۴۴۵۰۰۱۱
۴ اصفهان اصفهان- خیابان کاوه- انتهای خیابان ابوریحان بیرونی- کوچه سپاه- مرکز گزینش ۰۳۱۱-۴۵۱۶۰۲۰
۵ ایلام ایلام- میدان ۲۲ بهمن- طبقه بالای موسسه مهر- مرکز گزینش ۰۸۴۱-۳۳۸۱۶۴۲
۶ بوشهر بوشهر- خیابان مدرس- ابتدای مدرس- ساختمان مرکز گزینش امام صادق (ع)- مرکز گزینش ۰۷۷۱-۵۵۵۱۷۷۰
۷ شهر تهران میدان شهدا- خ مجاهدین اسلام- چهارراه آبسردار- گزینش سپاه۲۷بلوار کشاورز- بعد از تقاطع جمالزاده- مرکز گزینش سپاه سیدالشهداء ۰۲۱-۷۷۵۳۰۳۲۰-
۸ چهارمحال بختیاری شهرکرد- میدان امام حسین (ع)- خ پیروزی- جنب سازمان بسیج دانش آموزی- ساختمان ساتر– مرکز گزینش ۰۳۸۱-۲۲۵۳۸۳۰
۹ خراسان جنوبی بیرجند- خیابان پاسداران ۱۲- پلاک ۸- مرکز گزینش ۰۵۶۱-۲۲۲۱۲۷۲
۱۰ خراسان رضوی مشهد- بلوار وکیل آباد ۷۲- مرکز گزینش ۰۵۱۱-۵۰۱۶۳۶۷۷
۱۱ خراسان شمالی بجنورد- فلکه بازرگانی- روبروی میدان آتش نشانی- مرکز گزینش ۰۵۸۴-۲۲۴۳۳۰۴
۱۲ خوزستان اهواز- بلوار پاسداران- نبش خیابان زیبا- پلاک ۵۸۰- مرکز گزینش ۰۶۱۱-۴۴۴۹۳۹۱
۱۳ زنجان زنجان- خیابان سعدی- ساختمان موسسه مالی و اعتباری مهر- طبقه سوم- مرکز گزینش ۰۲۴۱-۳۲۶۰۰۰۹
۱۴ سمنان سمنان- میدان شهید مطهری- جنب دفتر سیاحتی سمندگردش شایان- مرکز گزینش —-
۱۵ سیستان بلوچستان زاهدان- میدان آزادی- جنب استانداری- مرکز گزینش و عضویابی ۰۵۴۱-۳۲۲۰۵۹۷
۱۶ فارس شیراز- خ پاسداران- بلوار مطهری- خ کمیل- ضلع جنوبی پادگان امام حسین(ع)- مرکز گزینش ۰۷۱۱-۸۲۳۶۵۶۵
۱۷ قزوین قزوین- خ سعدی- بالاتر از منبع آب- خ شهید فکوری- مرکز گزینش ۰۳۸۱-۳۳۵۴۰۴۴
۱۸ قم قم- میدان امام خمینی (ره)- ساختمان سپاه- کوچه ۲۲- درب اول- مرکز گزینش ۰۲۵۱-۶۶۱۰۷۳۵
۱۹ کردستان سنندج- خ استانداری- جنب فروشگاه ساتر- مرکز گزینش ۰۸۷۱-۲۲۶۰۰۹۱
۲۰ کرمان کرمان- بلوار شهید خانوک- بعد از گاراژ زرندنین- کوچه ۱۳- مرکز گزینش ۰۳۴۱-۳۱۱۷۷۸۱
۲۱ کرمانشاه کرمانشاه- بلوار شهید بهشتی- جنب استادیوم آزادی- مرکز گزینش ۰۸۳۱۸۲۴۹۷۶۰
۲۲ کهگیلویه و بویر احمد یاسوج- شصت متری- خ پاسداران- امامت ۲۲- مرکز گزینش ۰۷۴۱-۳۳۳۹۶۵۰
۲۳ گلستان گرگان- میدان شهرداری- خ پاسداران- روبروی پارک شهر- خ بوعلی- مرکز گزینش ۰۱۷۱-۲۲۲۱۸۱۴
۲۴ گیلان رشت- خیابان نامجو- روبروی ورزشگاه شهید عضدی- درمانگاه سجاد- طبقه ۵ ۰۱۳۱-۳۲۲۳۳۳۷
۲۵ لرستان خرم آباد- میدان تختی- خ خیام غربی- جنب دفتر امام جمعه- روبروی باشگاه فجر- مرکز گزینش ۰۶۶۱-۲۲۵۱۶۷۳
۲۶ مازندران ساری- بلوار پاسداران- کوچه شهید منصوری- جنب بانک سپه- مرکز گزینش ۰۱۵۱-۲۲۳۳۲۶۴
۲۷ مرکزی اراک- خیابان دانشگاه- شهرک مصطفی خمینی- خ نوید- خ رز ۰۸۶۱-۳۳۳۹۵۹۱
۲۸ هرمزگان بندرعباس- بلوار امام خمینی (ره)- خ شریعتی شمالی- بلوار ناصر- جنب خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران- مرکز گزینش ۰۷۶۱-۳۳۵۲۷۴۸
۲۹ همدان همدان جاده کرمانشاه- موقعیت سید الشهداء- مرکز گزینش ۰۸۱۱-۲۵۲۹۳۲۵
۳۰ یزد چهاراه مهدیه- شهید بهشتی- نرسیده امام حسین (ع)- روبروی بنیاد شهید- مرکز گزینش ۰۳۵۱-۷۲۴۲۷۷۷

جذب نیرو

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

145 دیدگاه

 1. الان من ۲۷سالمه ساکن مشهدم کارت پایان خدمتم دارم
  از دانشگاه انصراف دادم
  میتونم استخدام بشم؟

 2. در صورت امکان زمان ثبت نام را هم اعلام نمایید ، باتشکر

 3. سلام برای استخدام بسیجی ویژه کجا باید رفت؟

 4. میخوام استخدام سپاه بشم چیکار باید کنم

 5. سلام خسته نباشید دانشجوی انصرافی هستم ۳۲سالمه میخوام در سپاه ثبت نام کنم کارت پایان خدمتم دارم لطفا راهنمایی کنید مرسی

  • با سلام
   لطفا منتظر آگهی استخدام جدید سپاه در سال ۹۶ باشید.

   • من چندباربه گزینش سپاه تبریزمراجعه کردم،اما با توجه که بنده کارت بسیجی کادرهستم وسنم۳۵ساله ومدرکم لیسانس عمران هستش،جواب رد به من دادند،وگفتند این سایت جعلیه واشتباهه.
    باتوجه به اینکه بنذه مسول حفاظت پایگاه عضوشورابپدم،وعلاقه دلشتم درسپاه خدمت کنم،وچندبارهم به حفاظت امنیت فرودگاه مراجعه کردم جهت استخدام واوناگفتند باید ازطرف سپاه اقدام بشه،آخرش اینمه بنده به گزینش سپاه استان،تبریزرفتم و اپنجوری بهم جپاب رد دادند،الان تکلیف من چیه چه راهی هستش بتونم وارد سپاه بشم؟؟؟

 6. آگهی برج چند اعلام میشه

 7. سلام و خسته نباشیدخدمت تمام زحمت کشان این سایت.میگم میتونم یه خواهشی ازتون کنم اگهی های استخدامی رو به ایمیلم بفرستین.

 8. کی استخدام شروع می شود

 9. با سلام من خانم هستم ۳۵ ساله درمانگاه سپاه کار میکردم درشهرستان الان ازدواج کردم وساکن اندیشه تهرانم مدرک دیپلم دارم ابتدا نیروی داروخانه بودم وبعد به درخواست خودم منتقل شدم به پذیرش .الان نیاز شدید به کار دارم لطفا بگین چکار کنم ضمنا عضو بسیج جوانان شهرستانم هستم جهت اطلاع تیپ قمر بنی هاشم چهارمحال بودم لطفااگه میشه بهم کمک کنین ممنونم

 10. سلام . چرا سپاه برای درجه داری مدرک حداکثر دیپلم برمیداره؟ چرا فوق دیپلم و بالاتر نمیخواد؟

  • شما اگر فوق دیپلم به بالا دارید می تونید واسه افسری برید درجه داری ها رو از دیپلم بر میدارن و دیپلم به بالا برای افسری استخدام میشن سپاه هم تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدتی هست که درجه داری استخدام نمی کنه فقط برای افسری استخدام میکنه.
   اگر هم کسی قصد داره تو دانشگاه افسری سپاه تحصیل کنه از طریق کنکور یا گزینش با مدرک تحصیلی دیپلم به دانشگاه فرستاده میشه
   امیدوار پاسخ گو جوابتون بوده باشم
   یاعلی

  • سلام از طریق کنکور چطور میتونم استخدام دانشگاه افسری بشم؟

 11. سلام،میخواستم بپرسم بادیپلم گردشگری میتونم استخدام بشم.مرسی

 12. سلام.من دیپلم الکترونیک دارم.۲۲ سالمه دانشگاه میرفتم ولی ب تازگی ب دلیل شرایطی نتوانستم ادامه بدم.بسیج فعال هم دارم
  اکنون میتوانم برای سپاه ثبت نام کنم؟؟؟؟؟هنوز هم سربازی نرفتم ولی تا شهریور امسال هیچگونه اضافه خدمتی نمیخورم.
  سوال دومم اینه اگ دانشگاهم رو ادامه بدم میتونم ثبت نام کنم دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی بودم

 13. ۲۹ساله هستم از تهران علاقه خیلی شدید به کار کردن در ارگان دولتی مخصوصا سپاه دارم بسیجی فعال هستم با تمام دوره ها

 14. سلام ۱۸سالمه دیپلم دارم میخواستم بدونم استخدام سپاه برای درجه داری کی شروع میشه؟

 15. سلام.من ۱۹ سالمه ساکن تهرانم میخوام برم سپاه اما معدله دیپلمم پایینه ولی پیش دانشگاهیم بالا،میخواستم بدونم با معدله پیش دانشگاهیم قبوله؟ٱیا میشه کاریش کرد یا خیر؟

 16. با سلام خسته نباشید ۲۸ساله ازخرمشهر پسر جانباز هستم ۲۵درصد تا سوم دبیرستان خوندم خدمت رفتم میتونم در استخدامی سپاه شرکت کنم .با تشکر

 17. با سلام
  من علاقه بسیاری به سپاه پاسداران دارم و دوست دارم جذب بشم خواهشا راهنمایی بفرمایید.
  مدرکم لیسانس سنم۲۷

 18. سلام
  لطفا بفرمایید که تو تهران برای ثبتنام سپاه به کجا باید مراجعه کنیم؟

 19. سلام بنده ۴سال شورای پایگاه شدم و۸سال دربسیج دانش آموزی فعالیت کردم که ۲سال باسمت جانشین فرمانده فعالیت کردم. بنده درزمینه کامپیوتراعم از:طراحی نشریه تبلیغاتی ومذهبی ودانش آموزی وانتخاباتی واقتصادی وفرهنگی وآگهی و…همچنین طراحی روزنامه استعداددارم. بنده متولد۱۳۸۰ کلاس اول دبیرستان هستم.ورشته من علوم انسانی می باشد.متاسفانه پایگاه، کارت فعال وحکم مسولیت بنده رانداد.وبه همین دلیل کارت فعال ندارم. ادارات ونهادهاومراکزآموزشی ومساجد وکاندیدا و… بدلیل طراحی عالی نشریه بنده ازمن استفاده می کنند‌.
  میتونم استخدام سپاه بشم!؟

 20. سلام شرایط استخدامی سپاه کی منتشر میشه.برا خانماشرایطش چیه

 21. سلام.من۱۶سالمه وهمه شرایطودارم کی وکجامیتونم ثبت نام کنم؟لطفابه ایمیلم ارسال کنید

 22. سلام .من دیپلم معماری دارم میتونم تو ثبت نامی جدید ثبت نام کنم

 23. سلام .من دیپلم جوشکاری دارم ایا میتونم ثبت نام کنم لطفأ جواب بدین خیلی دوس دارم برم تو سپاه

 24. با سلام برای بسیج ویژه مدرک سیکل می خواهد و حداقل سن چند سال نخواهد تورو خدا جواب بدهد با تشکر

 25. سلام خسته نباشید خواستم بدونم استخدام سپاه کی هست و۲۰سالم هست خدمت نرفتم دیپلم کامپیوتر دارم معافیت تحصیلی تا ۶/۹۶ دارم میتونم استخدام بشم

 26. سلام خواستم بدونم استخدام سپاه کی هست و۲۰سالم هست خدمت نرفتم دیپلم کامپیوتر دارم معافیت تحصیلی تا ۶/۹۶ دارم

 27. باعرض سلام .من ۵سال بسیجی فعال داشته ودارم الان هم ادامه داره…دوست دارم درسپاه استخدام شوم مدرکم لیسانس حسابداری است با کلی لوح تقدیر که از طرف سپاه به بنده اهدا شده ولی چه فایده که خبری از استخدامی نیست فرزند جانباز هم هستم …باتشکر

 28. سلام بنده لیسانس الهیات دارم وسن ۳۶سال وفرزند پاسدار بازنشته با۲۵درصد جانبازی خواستم بدونم میتونم برای بسیج ویژه استخدام بشم.

 29. به نام خدا
  سلام خسته نباشي من فرزنده جانبازم ونوه شهيدام زير ديپلم دارم وبسبجیم ایا متوانم استخدام بشم با تشکر

 30. سلام دوستان برای جذب در سپاه باید اول ۴سال حداقل بسیجی فعال باشید
  بعد فرم عضویاب پر کنید که توسط فرمانده حوزه مقاومت پر میشه یعنی باید بتونید نظر فرمانده حوزه مقاومت رو با توجه به فعالیتهاتون جلب کنید تا ایشون این فرم رو براتون پر کنن
  بعد مصاحبه ای در ناحیه مقاومت سپاه براتون میگذارن و در نهایت به گزینش سپاه معرفی میشید … ‌.

 31. سلام و خسته نباشید.من میخوام برای نظام ثبت نام کنم مدرارک دیپلم دارم همه چیم آماده هس ۱۸سالمه میشه بگید چ مدارکایی لازمه حتما بهم بگین میخوام برم سپاه

 32. با سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی هستم. آیا سپاه نیروی خانم نیز استخدام می کند. با تشکر

  • با سلام. من دارای فوق لیسانس مدیریت اجرایی هستم. کارت معافیت دارم و بسیج تکمیلی از دانشگاه هم دارم ،ایا میتونم و میشه جذب سپاه بشم ؟
   ایا اصلا سپاه جذب می کند.

 33. با سلام.بنده متولد ۱۳۶۲/۰۶/۰۱ لیسانس مدیریت صنعتی و بسیجی فعال با ۱۵سال سابقه و همچنین دارای کارت معاف از خدمت و جزو خانواده ایثارگر میباشم.آیا بنظرتون شرایط بنده مجاز به استخدام در سپاه هست? و اینکه تاریخ ثبت نام و استخدام کی هست?

 34. با سلام خسته نباشید ؟؟ من متولد۱۳۶۶ هستم پدرم بازنشسته نیروی دریایی سپاه و جزو نیروهای ایثارگران هست ؟؟ من مدرک تحصیلی ام دیپلم ناقص هستم .مدرک فنی ام طراحی و اجراء دکوراسیون داخلی منازل ، ادارات دولتی ، شرکت ها و دفاتر کار هست .می‌تونم جذب نیروی سپاه بشم . ممنون میشم جواب بدید.موفق باشید

 35. سلام
  من شنیدم برای استخدام سپاه کمیسیون پزشکی میذارم
  حداقل قد چقدره؟
  چشمم ضعیفه
  حداکثر نمره چشم چند باید باشه؟
  اگه عمل کنم قبولم میکنن؟
  و اینکه وزن چقدر باید باشه؟
  من قدم ۱۶۸ و وزنم ۵۲ هستش
  ممنون میشم سریع پاسخ بدید

 36. سلام خسته نباشید الان من چطور باید برا استخدام اقدام کنم

 37. با سلام و خسته نباشید.
  من مدرک کاردانش با معدل ۱۳ دارم
  خواستم بدونم با این شرایط من، میتونم عضو دسته های تکاوری سپاه بشم؟

 38. سلام دیپلم فنی کامپیوتر دارم مرداد میرم ۱۸ سال کارت فعالمم داره میاد میتونم استخدام سپاه شم؟

 39. سلام .شرایط استخدام یا دفترچه استخدامی سپاه رو از کجا باید پیگیری کنیم

 40. سلام
  ببخشید اگه میشه در مورد ثبت نام دانشکده افسری سپاه از طریق کنکور اطلاعات بیشتری بدید.
  متشکر

 41. با سلام.ببخشید استخدام جدیدلیسانس درسپاه تاریخش چه وقت یه.من ۲۶سالمه لیسانس و کارت پایان خدمتم دارم خیلی دلم میخوادتوسپاه جذب بشم لطفا کمک کنیدچیکارکنم با تشکر.

 42. با سلام آیا سپاه لیسانس کشاورزی هم جذب میکنه ؟

 43. سلام من سربازی رفتم دیپلم دارم ۷سال بسیج فعال دارم توگردان هستم الان ۲۷سال دارم میتونم توسپاه استخدام بشم

 44. سلام‌من تو طرح جدید پاسدار وظیفه استخدام شدم اما لباسم لباس سربازی خواستم ببینم شما از طرح لباسا اطلاعی ندارید

 45. سلام . باعرض سلام وخدا قوت خدمت مردان همیشه قهرمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  اینجانب بهزاد عباسی خیلی علاقه مند به استخدام در سپاه پاسداران می باشم . واز شما خواشمندم که مرا در این راه راهنمایی بفرمایید .

  یا علی مدد

 46. سلام
  ببخشید مدرک دیپلم کامپیوتر دارم آیا میتونم سپاه جذب شم
  ۵سال کارت فعال
  فرزند پاسدار هم هستم

 47. با سلام من ۲۲سالمه فوق دیپلم رشته اینترنت و شبکه اای گسترده میتونم تو سپاه پزیرفته شم

 48. لام خسته نباشی من متولد۱۳۶۵هستم دارای مدرک فوق دیپلم معماری گرایش شهرسازی بامعدل۱۴دارای کارت معافیت پزشکی وکارت بسیج آیا میتونم استخدام سپاه دررسته کارمندی اداری بشم باتشکریا علی

 49. سلام برای ثبت نام باید به کجا رفت

 50. سلام.بنده ۲۷سالمه از تبریز لیسانس هستم .مسول پایگاه مقاومت بسیج هم هستم از خود سردار صفایی دستور جذب دارم ولی مرکز گزینش تبریز جذب نمیکنه میگن مدرک علمی کاربردی قابل قبول نیست
  میگم اخه اولویت مدرک تحصیلیه یا علاقه فرد یعنی ماکه تو دانشگاه علمی کاربردی درس خوندیم به درد سپاه نمیخوریم؟ به چه دلیل؟

 51. سلام
  ۲۸ سالمه از چابهار دیپلم و دارای کارت پایان خدمت. علاقه شدید به خدمت در نیروهای مسلح دارم مخصوصا سپاه پاسداران. ولی نمیدونم چطور میتونم جذب بشم. اصلا امکانش هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

 52. سلام مهلت ثبت نام از کی تا کیه

 53. علیرضااسکندری

  سلام اقا ما رو هم مطلع کنید ۲۴سالمه لیسانس نقشه برداری کارت پایان خدمتم دارم…لطفا ما هم مطلع کنید از زمانش

 54. سلام و عرض خسته نباشید
  واقعا سپاه خانم ها رو استخدام نمیکنه؟ حتی اگر در زمینه ای متخصص باشن؟

 55. باعرض سلام وخسته نباشید
  ایااطلاع جدیدی درمورد جذب سپاه نیامده درسال ۹۶

 56. برومند جهان بین

  با سلام خدمت سپاهی آن عزیز وبا آرزوی سلامتی برای رهبرفرزانه انقلاب بنده ۳۰ سال هست وفرزند شهید وبرادر شهید آگه امکان داشته باشه مایلم درسپاه استخدام بشم فرقی نداره در کدام قسمت باشه هدف خدمت به جمهوری اسلام ایران اگر لیاقت داشته باشیم

 57. سلام من پدرم پاسدار چطور میتونم استخدام‌سپاه بشم میشه راهنمایی کنید ۲۴سالم دیپلم‌نقشه کشی دارم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 58. ابوذر ابراهیمی

  سلام لیسانس زبان انگلیسی هستم ۳۳ ساله دوست دارم جذب سپاه شوم باید چکار کنم راهنمایی کنید با تشکر

 59. سلام من کنکور تجربی دادم میخواستم بدونم تو شیراز استخدام سپاه از کی صورت میگیره

  • استخدام سپاه تو هیچ سایتی نیست اگر بود باور نکنید.شما باید بسیجی فعال و فوق العاده از هر لحاظی باشید.خود پاسدار های مسئول و عضو یاب شمارو شناسایی میکنند و باهاتون تماس میگیرنند.بدونید سپاه ثبت نامی نیست.باید خودشون بیان سراغتون.پس تلاش هاتون رو کنید و تو پایگاه های بسیج فعالیت چشم گیری کنید

 60. با سلام میخواستم بدونم استخدام سپاه از کی شروع میشه

 61. سلام
  بنده ۲۷ ساله لیسانس و دارای کارت پایان خدمت هستم
  و علاقه مند به خدمت در سپاه پاسداران هستم و پارتی !! هم ندارم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   دوست عزیز سپاه عضو یاب داره یعنی خودشون باید بیان سراغت ب این معنا نیست ک خودتون برید ثبت نام.اگ شما بسیجی ویژه و فوق العاده یلشید خودشون میان سراغتون

 62. این دیدگاه جداب همتون هست
  برادران عزیز
  سپاه مثل قدیم نیست ک خودتون ثبت نام کنید.سپاه مثل ارتش و ناجا نیست ک ثبت نام کنید.سپاه مانند دیگر ارگان ها نیست ک ثیت نام یا استخدامی بزنن.سپاه عضو یاب داره از خود پاسدار هاشون تعدای عضو یاب هستن که از بین( بسیجی) های متدین و فعال ک فوق العاده از هر نظر افرادی رو انتخاب میکنن و معرفی میکنن مراتب بالاتر برای جذب و طی نراحل گزینش.خود این عضو یاب ها باید شمارو بشناسند و درموردتون تحقیق یا هرکاری ک لازم باشه انجام میدن بعد باهاتون تماس میگیرن.
  الان تنها کاری ک میتونید انجام بدید اینه تو پایگاه های بسیج و گردان های بسیج بسیار بسیار فعالیت کنید تا مد نظر افراد عضو یاب شید.در میانشم هر از گاهی ب سپاه ناحیه(سپاه هر شهری هستید) مراجعه کنید.انشالله ب ارزوتون و هدفتون برسید.اجرتون با شهدا.لبیک یا خامنه ای

 63. سلام
  من برای استخدام در سپاه پرونده تشکیل دادم حتی مصاحبه اول انجام دادم ولی این دوسال به من زنگ نزدن چرا نمیدانم خواستم پیگیر باشید جاسم ناصری از اهواز

 64. با سلام چجوری میشه از طریق سربازی وارد نیروی قدس شد

 65. سلام.علی هوشیار۲۲ساله هسم.
  دارای مدرک دیپلم کامپیوتر
  کارت معافیت از خدمت
  دوسال بسیج فعال
  برای استخدام ب سپاه وعلاقه زیادی ب سپاه جمهوری اسلامی دارم.( جانم فدای رهبرم)

 66. سلام نیروی قراردادی آشپز جذب ندارید

 67. سلام علاقه شدیدی به سپاه دارم دوست دارم استخدام بشم چطکار باید بکنم فوق دیپلم هستم الانم سرباز هستم

 68. حمزه حاج عبدالصمد

  سلام من حمزه حاج عبدالصمد هستم پدرم سرهنگ بازنشسته سپاه نیروی زمینی بوده.۶۰درصدم از سپاه جانبازی داره ولی متاسفانه چون که تو سپاه اشنا یا بقول گفتنی پارتی نداره من با۲۹ سال سن با اینکه دوست دارم واسه سپاه و کشورم خدمت کنم بیکار هستم.دم همتون گرم که پدر من باید عینه یه گوشت بیوفته تو خونه منم بیکار باشم.خدا خیرتون بده ان شاالله.

 69. سلام.تورو خدا کمکم کنید.دانشگاه امام حسین سپاه در سال ۹۶ کی استخدامی داره.تمام شرایط تحصیلی و فردییم هم ب سپاه میخوره .میخام استخدام بشم .لطفا زمانش رو بگید

 70. سلام من دیپلم معارف دارم خیلی دلم میخواهددرسپاه استخدام بشم لطفاجواب بدید

 71. کیوان هستم از کرمانشاه میخام استخدام سپاه بشم لیسسانس دارم باید چیکارکنم ۶سالخ از بیکاری رنج میکشم لطفا کمکم کنید

 72. با سلام بگزارید جواب تمام بچهای این سایت رو بدم
  ۱_ جذب سپاه در هر سال از برج ۲ در روز ۲ اردیبهشت شروع میشه اما تا برج۳ تهران مشغول ابلاغ سهمیه جذب است یعنی همه ی شما میتوانید برج ۳ به هر یکی از مراکز سپاه مراجعه کنید برای جذب و تاکید میشود به خود مرکز گزینش مراجعه نکنید باید به پادگانها/نواحی بسیج/لشکرعملیاتی/ سپاه استان برای جذب مراجعه کنید
  برای عضویت درجه داری که با مدرک فقط دیپلم صورت میپذیرد از هر رشته ای فقط توجه داشته باشید دیپلم کار ودانش مورد تایید سپاه نیست فقط دیپلم فنی / نظری/ علمی کاربردی مورد قبول است در برج ۳ هر سال سهمیه ابلاغ میشه که اگر به یکی از مراکز نامبره مراجعه کنید توی سیر مراحل جذب قرار میگیرد
  __________
  در رابطه با کسانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارن به مراکز و پادگانهایی که گفتم مراجعه کنن جهت جذب با عضویت افسری( دانشگاه افسری امام حسین) ۴ سال در تهران درس میخونید البته میتوانید برای درجه داری هم اقدام کنید
  __________
  در رابطه با کسانی هم که مدرک لیسانس دارن تنها عضویت برای انها ( افسر دانش اموخته است) که یک دوره ۹ ماهه به تهران اعزام میشن و با درجه ستوان دوم رسمی سپاه میشن
  _________
  برای کسانی هم که نتونستید خدمت سربازی برن و مدرک لیسانس دارن میتونند با عضویت پاسدار وظیفه وارد سپاه بشن منظور از این عضویت نه اینکه رسمی سپاه بشین نه در این عضویت فرد یک دوره ۴ ماهه میره مشهد و بعد از دوره ۳ سال خدمت سربازی انجام میده با این تفاوت که ماهی ۵۰۰ حقوقشه و درجه ستوان ۳ نصب میکنه و بعد از گزشت ۳ سال در صورت صلاحدید سپاه وارد سپاه به صورت رسمی میشه

  ___________
  استخدام سپاه در تمام ادوار و سالها. تاریخ ۲ اردیبهشت هر سال است
  اولین سهمیه برج ۲ برای دانشگاه افسری است _ برج ۳ برای درجه داری و پاسدار وظیفه و پیمانی

  و من الله التوفیق

  • باسلام. میشه بنده رو راهنمایی کنین؟ برج دو امسال ثبت نام کردم ولی تا به امروز فقط میگن چون فوق لیسانس هستی لازم نداریمت . کجا برم که مدرک من رو بخوان ؟ فوق لیسانس حقوق . فرزند جانباز . پدرم بازنشسته ناجا . بسیجی فعال .

 73. سلام.من مدرکم کاردانیه میتونم ثبت نام کنم

 74. من نفهمیدم که بالخره صغلشون به طور کلی چی میشه
  و چکار باید بکنن؟

 75. سلام برادران عزیزاززمانی که سردارنقدی ازبسیجیان سلب امتیازکرددیگه برای گزینش سپاه بسیجی ملاک نیست امروزه متاسفانه حتی نمی توانیدپاسدارافتخاری بشویدچه برسدبه گزینش.

 76. با سلام به اعضای محترم ومدیریت .اینجانب متولد ۱۳۶۷ متاهل دارای دو فرزند دارای کارت پایان خدمت عضوفعال بسیج وفرزندجانباز ۲۵% ودارای مدرک مهندسی تکنولوزی الکترونیک ازدانشگاه دولتی بامعدل ۱۴٫۳۴ علاقه مند به همکاری بایگان سپاه می باشم لطفا راهنمایی بفرمایید

 77. سلام تو رو خدا یکی جواب بده
  دخترخانومه ۲۷ ساله ام ارشددانشگاه دولتی و فرزند جانباز و علاقه به جذب تو سپاه دارم اما بسیج نبودم
  من ۴ سال برم بسیج شم آیا امیدی به جزب تو سپاه دارم .
  لطفا یه مومنی بگه من از کجا شروع کنم ؟

 78. محمداسدی
  سلام.من لیسانس حسابداری دارم و بسیجی وکارت معافیت ایثار دارم فرزند جانباز ۲۵/ ونوه پاسدارشهید هستم مشتاقم استخدام درسپاه که نیروی ولایت است شوم خواهشمندم راهنمائی کنید

 79. سلام اینکه بصورت پیمانی و شش ساله استخدام میکنن و قابل تمدید نیست چیه؟ یعنی بعد شش سال میندازنت بیرون؟

 80. سلام،من برادرم۲۹ سال دارن و بسیجی فعال هستن چندین سال،خیلی علاقه مند ب جذب در سپاه هستن،فوق دیپلم مدیریت دفتری دارند و سوال من اینه ک میتونن استخدام بشن؟شرایط مذکور رو دارا هستن اما از جهت سن شک داشتم،ک هرچند گفته شده ک بسیجی فعال باشن اولویت دارن،اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 81. الان همه شرکت ها قرارداد سالیانه میبندن ک بعدش بودجه نداشتن یا ناراضی بودن بندازن بیرون البته شرایط نظام فرق داره فکر نمیکنم،بیان خرج کنن اموزش بدن بعد بگن برو!!

 82. سلام
  کسی میدونه یه خانم برنامه نویس با مدرک مهندسی کامپیوتر چطور میتونه توی سپاه استخدام بشه؟

 83. باسلام. بنده ۲۷ ساله اهل گیلان فرزند جانباز و پدرم بازنشسته ناجا میباشد. مدرک تحصیلی فوق لیسانس. خواستم بدونم چه گناهی کردم که فقط با دیپلم جذب میکنن؟ مگه قشر تحصیل کرده مسلمون نیست؟ هرجا میرم تا میگم فوق لیسانس دارم میگن شرمنده ما دبپلمه میخوایم. با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال رو سال تولید و اشتغال نام گذاری کردند پس چرا هیچ مسئولی به این فرمان حضرت آقا عمل نمیکنه ؟ تقریبا ۸ ماه از سال هم گذشته و همچنان منه تحصیل کرده بیکارم. گناهم چیه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

 84. باسلام،بنده ۲۰ساله دانشجوی رشته مهندسی هوافضادانشگاه دولتی ترم ۵هستم،فرزند ایثارگرنزاجاهستم،اگر برای مدت کمی فعالی بسیج داشته باشم،چطور میتونم استخدام سپاه بشم؟بهتر لیسانس رو بگیرم یا انصراف بدم؟بدون کنکور از طریق دیگه ای هم میتونم وارد دانشکده افسری سپاه بشم؟باید برای کسب اطلاعات بیشتر به کجا مراجعه کنم؟

 85. سلام من ۲۶ سال سن دارم و در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور شوشتر ترم سه روانشناسی هستم و همچنین پایان خدمت و گواهینامه و کارت بسیج و یکی از اعضای فعالی بسج و مسول تائید صلاحیت هستم و خیلی به عضویت و خدمت در سپاه پاسداران علاقه دارم میخواستم بدونم راهش هست من در سپاه استخدام بشم با سپاس فراوان.

 86. سلام.اگر استخدام بشیم میتونم تو شهر خودمون کار کنیم ؟یا منتقل میشیم به شهر دیگه؟

 87. سلام من دوم دبیرستان هستم ایا می توانم ثبت نام شوم سوال دیگر ایا بازم باید درس خواند

 88. سلام چگونه و کی سپاه نیروی دیپلم پذیرش می کند

 89. سلام مهندسی ساختمان دارم و میخوام استخدام سپاه بشم خدمت سربازی تموم کردم سنم ۲۷ سال استخدامی کی داره و چه شرایطی داره

 90. سلام من ۱۶ سالمه کجا وکی میتونم امتحان بدم واقعا به سپاه علاقه مندم

 91. باعرض سلام می خواستم بدونم باکاردانی نقشه برداری که ازدانشگاه دولتی گرفتم میتونم استخدام سپاه شم بیش از۴سال هم کارت فعال بسیجی دارم اگه راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم.

 92. سلام۲۳سالمه فعال کارت پایان خدمت دارم میخوام تو سپاه استخدام بشم چکار کنم کی پذیرش میکنید لطفا راهنمایی کنید

 93. سلام من دیپلم دارم فرزند جانباز هم هستم بسیجی هم هستم ۲۵سال سنمه میتونم استخدام شم با تشکر

 94. احدغلامحسینزاده

  باعرض سلام واحترام.اینجانب دارای معافیت پزشکی هستم که موردم ضعف بینایی بوده والان هم چشمهایم راعمل کردم وخوب شدن میخوام به نظام جمهوری اسلامی خدمت کنم ولی معافیتم برام مورد شده نه اینکه بیکارم دارم دروغ میگم الانم درراه آهن تبریز شاغلم ولی خیلی دوست دارم درسپاه خدمت کنم چندموردهم اینترنتی به مدافعان حرم اقدام کردم ولی خبری نشد .مدرک تحصیلی دیپلم مکانیک .متولد۶۱/۰۱/۰۱داری دوفرزند.باتشکر

 95. سلام۲۳سالمه فعال کارت پایان خدمت دارم میخوام تو سپاه استخدام بشم چکار کنم کی پذیرش میکنید لطفا راهنمایی کنید مدرک فوق دیپلم

 96. سعید بابازاده

  فقط تحصیلات زیر دیپلم هستم ولی تک تیرانداز خوبی هستم از سردار رشید سپاه سردار همدانی تشویقی گرفتم نفر اول تیراندازی لشگر ۲۷ مکانیزه محمد رسول الله شدم عشق به خدا و وطن دارم اگر قبوله بسم الله

 97. خدمت در راه اسلام و دفاع از ناموسو وطن .۱۹ ماه تو ارتش خدمت مقدس سربازی را گذرانده ام .رشته تخصصیم مخابرات وجنگال بود.خوش حال میشم بقیه عمرم راهم در راه حفظ حریم کشورم بگذرانم

 98. باعرض سلام یاسر از اهوازم من کارت پایان خدمتم پزشکی کلیه بوده ولی الان ۳ ساله کاملا خوب شدم و هیچ مشکلی ندارم و دیپلم حسابداری ینی منم میتونم وارد سپاه بشم

 99. سلام*بنده۳۰ساله لیسانس عمران دارم و۱۰ سال سابقه فعال بسیج ولی معافیت پزشکی بخاطر بینایی دارم که اونم با عمل خوب میشه*می خواستم یک نفر اگه می تونه کمکم کنه ببینم می توانم استخدام سپاه بشم؟حالا به عنوان پاسدار وظیفه یا هر چیز دیگه ای که جای خدمتمم باشه

 100. سلام ۱۹ سالمه معافيت دانشجويي دارم بسيج فعال يگان فاتحين دارم ميتونم پذيرش بشم الان سهميه دارين

 101. سلام من مدرک تحصیلی ام سیکل هس ۲۴ ساله هستم ساکن تهران کارت پایان خدمتم دارم رفتم برای گزینش سپاه تو چهاراه ابسردار سربازه میگه تا دوسال دیگه نیرو نمیگیرن ایا من میتونم عضو یپاه بشم

 102. دوست عزیز خواهشا جواب سوال منو هم بدید

 103. علی لطفا با من تماس بگیرید

  سلام. من می خوام جذب سپاه بشم صد جا رفتم این چه وضعشه
  چرا هیچکس رسیدگی نمیکنه
  اقا جرم کردم دوست دارم وارد سپاه بشم علاقه دارم از بچگی دوست داشتم
  اصلا یک نفرم گوش نمیکنه
  مگه این مملکته خودم نیست مگه سپاه نیروی مردمی نیست
  اخه چه وضشه این
  من دوست دارم به رهبرم و کشورم خدمت کنم
  مسئولا کسی صدا یه جوونو میشنوه یا نه؟

 104. سلام مدرک تحصیلی من سیکل هس و کارت پایان خدمت هم دارم سنم هم ۲۴ سآل هس ایا شرایط استخدام شدن رو دارم چکار باید بکنم
  خواهشا جواب بدید

 105. سلام من بسیجی فعال وهمچنین پدرم رزمنده هستنو کارت ایثارگریشونو دارم . خودمم دانشجوی رشته صنایع هستم هنوز درسم تموم نشده. من میتونم تو سپاه استخدام بشم؟؟

 106. سلام.می خواستم بدونم مراکزی وجود داره که از سن ۱۵الی۱۶سالگی توی سپاه ثبت نام کنیم و بمونیم.اگه چنین جایی وجود داره ممنون میشم که آدرس بهم بدید.رشته تحصیلیم هم،رشته برق هست که فعلا اول دبیرستانم.لطفا جوابمو بهم برسونید.باتشکر

 107. با سلام فوق دیپلم کاردانی کامپیوتر دارم سن ۲۲ میتونم استخدام شم

 108. الان من ۱۷سال دارم ایا میتونم ثبت نام کنم؟ لطفا سریع جواب بدید

 109. سلام خوبین ببخشید کجا باید برم برای ثبت نام سپاه

 110. سلام و خسته نباشید . میخواستم بدونم برای درجه داری سپاه چه رشته هایی رو از فنی و حرفه ای استخدام میکنن؟

 111. سلام ببخشید من کاردانی نرم افزار هستم آیا سپاه این رشته رو میخواد؟

 112. با سلام..ایا امیدی هست بنده با ۳۱ سال سن متاهل با مدرک فوق دیپلم در هر شغلی .پیمانی یا رسمی در سپاه مشغول ب کار بشوم..حدودا یکسال بیکارم شرمنده زن و بچه

 113. سلام من ۲۹ ساله ام ولیسانس حسابداری دارم ۳ سال سابقه کار دارم ولی معافیت پزشکی دارم میتونم ثبت نام کن برا سپاه ؟

 114. غلام حسن معنوی دادخواه

  سلام، مرد ۱۰۰۰ چهره شنیدید؟ من مرد ۱۰۰۰ کاره هستم. اگر ایمیل بدید رزومه میفرستم. بطوذ خلاصه بگم که در صنعت ماشین آلات صنعتی ، ساخت، اوپراتوری و آموزش دادن تجربه بسیار دارم. و چندین حرفه دیگر.

 115. سلام علیکم خسته نباشید
  اینجانب قصد استخدام ثابت نه پیمانی در سپاه را دارم و متاسفانه دیپلم ردی هستم و ۱۸ سال دارم و امتیازاتی همچون عضویت در گردان امنیتی امام علی (ع) عضویت در حفاظت نماز جمعه فرمانده واحد بسیج هم هستم لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا امکان استخدام را دارم و اگر دارم چه کار های باید انجام بدهم بند حقیر تمام شرایط استخدامی را به غیر از مدرک تحصیلی دارم و امکان ادامه تحصیل را ندارم .

 116. سلام من جوانی ۲۵ ساله هستمم خدمت کرده ام و کارت پایان خدمت دارم بسیج فعال دارم و درخانواده ای مذهبی پرورش یافتم با این شرایط میتونم استخدام بشم درسپاه ممنون میشم کمکم کنید

 117. سلام بنده هشت سال فعالم پنج سال عضو گردان امام حسین تبريزم و سمت من فرمانده گروه است و خودم هم کارشناسي ارشد جامعه شناسی دارم دوره برگ سبز هم دارم همان تکمیلی پس چرا سپاه بر نميداره

 118. سلام ببخشید من خدمت نرفتم مبخام ثبت نام کنم میشه؟خدمتم حین کار سپری بشه ضمیمه خدمت بشه؟
  دیپلم کامپیوترهم دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام