استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام جدید سازمان نظام مهندسی سال ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام سازمان ها

خبر ۷ تیر ۹۶ : استخدام سازمان نظام مهندسی استان فارس

یک نیروی متعهد آقا با حداکثر سن ۴۰ سال و ساکن شهر صدرا در زمینه خدمات از طریق آزمون عملی و مصاحبه شفاهی به کار گمارد.

متقاصیان دارای صلاحیت می بایست تصویر گواهی نامه های مرتبط و رزمه سوابق کاری را به همراه اطلاعات تماس خود حداکثر تا تاریخ  تیر ماه ۱۳۹۶ به ایمیل hr@fceo.ir ارسال فرمایند

خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶ : استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس

این سازمان در نطر دارد تعدادی نیروی متعهد آقا با حداکثر ۴۰ سال و دارای گواهینامه معتبر آموزشی در زمینه پذیرایی و خدمات را از طریق آزمون علمی و مصاحبه شفاهی به کار گمارد.

متقاضیان دارای صلاحیت می بایست تصویر گواهینامه های مرتبط و رزومه سوابق خود را به همراه اطلاعات تماس خود تا حداکثر تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال نمایند.

سازمان در پذیرفتن و نپذیرفتن افراد مختار است.

آدرس ایمیل: hr@fceo.ir

خبر ۹ اردیبهشت ۹۶ : جویای کار بودن ۸۵۰۰ مهندس عضو نظام مهندسی کشاورزی خوزستان

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با اشاره به عملکرد این سازمان در سال ۹۵، گفت: این سازمان در سال ۹۵ در زمینه صدور پروانه در قالب سامانه پنجره واحد صدور پروانه، رتبه چهارم کشور را کسب کرد.

محمدرضا بهبهانی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به کسب رتبه چهارم این سازمان در سطح سازمان‌های نظام مهندسی کشاورزی کشور در سال ۹۵ از کلیه پرسنل نظام مهندسی کشاورزی استان و نمایندگان شهرستانی بابت کسب این رتبه تقدیر کرد و از جمله عوامل موفقیت در کسب این رتبه را دقت در صدور پروانه و تلاش نیروی انسانی سازمان برشمرد و اظهار کرد: خوشبختانه در روند صدور پروانه حتی یک اشتباه هم نداشتیم که جا دارد در این خصوص از نمایندگان شهرستانی و مسئولان واحدهای صدور پروانه در استان تقدیر کرد.

وی افزود: امیدواریم در سال‌های آینده با تلاش مضاعف همکاران شاهد کسب رتبه‌های بالاتری در این خصوص باشیم.

بهبهانی نژاد تصریح کرد: هم‌اکنون نظام مهندسی کشاورزی در تمام شهرستان‌های استان نماینده دارد که فعالیت‌های نظام مهندسی را انجام می‌دهند. وی با اشاره به این‌که نظام مهندسی کشاورزی خوزستان بالغ بر ۱۴ هزار عضو از مقطع لیسانس تا دکتری دارد، گفت: ۸۵۰۰ نفر از این اعضا جویای کار هستند.

بهبهانی نژاد بیان کرد: اخیرا نیز در خصوص مقابله با ریزگردها و به درخواست اداره‌کل منابع طبیعی استان، تعدادی کارشناس ارشد ترویج که عضو نظام مهندسی کشاورزی استان بودند را برای همکاری به این اداره معرفی کردیم. از سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط هم انتظار داریم ظرفیت‌های نظام مهندسی کشاورزی را باور داشته باشند و از این ظرفیت استفاده کنند.

بهبهانی نژاد با اشاره به جایگاه نظام مهندسی کشاورزی در سلامت جامعه از برنامه‌ریزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی خوزستان برای جلوگیری از فعالیت فروشگاه‌های غیرمجاز فروش سموم کشاورزی خبر داد و گفت: در این طرح قرار است با همکاری پلیس اماکن و حفظ نباتات جهاد کشاورزی از فعالیت این فروشگاه‌های غیرمجاز جلوگیری شود.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما در سال ۹۶ اجرای طرح بکارگیری مسئولان فنی در واحدهای تولیدی بخش کشاورزی خوزستان است که این طرح بزرگترین خدمت به مهندسین کشاورزی خواهد بود. رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان اظهار کرد: امیدواریم سال ۹۶ سال انسجام و یکپارچگی توام با موفقیت و سربلندی برای فارغ التحصیلان و بهره‌برداران بخش کشاورزی استان خوزستان باشد.

شرایط عمومی استخدام در سازمان نظام مهندسی :

داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از اذیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
داشتن حداقل معدل ۱۵ در مقطع تحصیلی کارشناسی
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
نداشتن سابقه محکومیت جزایی
نداشتن حکم شورای انتظامی برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان
یکی بودن شهرستان محل سکونت متقاضی با محدوده محل خدمت
داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار
متقاضی نباید در زمان ثبت نام از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و عمومی باشد.
متقاضی در زمان ثبت نام الکترونیکی ملزم به ارائه گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه است
متقاضی می بایست رزومه کاری و تحصیلی به همراه یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را از طریق پست الکترونیک tceo.hr@gmail.com ارسال نماید.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام