استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام سرباز معلم در آموزش و پرورش مازندران ۹۶ – ۱۳۹۶

استخدام آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بنام خدا

اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران در راستای  بخشنامه شماره ۲/۷۱۰  مورخ ۱۸ /۲/ ۹۶   معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع، در نظر دارد از بین مشمولین وظیفه داوطلب خدمت در آموزش و پرورش با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس با توجه به سهمیه تخصیص یافته و رشته های تحصیلی تعیین شده مندرج در بخشنامه فوق الاشاره  برای سال تحصیلی۹۷-۱۳۹۶ به عنوان سرباز معلم با رعایت مصاحبه و گزینش وموارد ذیل  پذیرش نماید. لذا  متقاضیان جهت اطلاع بیشتر  به ادارات  آموزش وپرورش   شهرستان و مناطق مورد تقاضا مراجعه نمایند.

۱- مشمولین واجد شرایط باید برگ آماده به خدمت (اعزام) بدون مهر غیبت و کسر خدمت اولیه در برگ اعزام به تاریخ اعزام اول تیر (۰۱/۰۴/۹۶) و یا اول شهریور (۰۱/۰۶/۹۶) را دارا باشند .
۲- با توجه به برنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر انتخاب مشمولینی  که کسری خدمت ندارند . متقاضیان در صورت ارائه اطلاعات نادرست  و ناقص، ملزم به جبران خسارت ناشی از “خروج قبل از پایان سال تحصیلی” و هزینه های دوره آموزشی بدو خدمت می باشند. کلیه پذیرفته شدگان نهایی در تاریخ ۰۱/۰۴/۱۳۹۶ به مراکز آموزش نظامی اعزام خواهند شد.
۳- کسانی که قصد ادامه تحصیل در دوره بالاتر را دارند پس از پذیرش نهایی در صورت قبولی امکان ترخیص آنان وجود ندارد.
۴- ثبت نام از داوطلبین خدمت  در مناطق مورد نیاز از تاریخ وصول بخشنامه لغایت ۲۵/ ۲ /۹۶  انجام می  پذیرد لذا  داوطلبین محترم  از مراجعه به اداره کل خود داری فرمایند.
۵- از داوطلب خدمتی  که برگ اعزام خارج از استان مازندران دریافت کرده ثبت نام بعمل نمی آید.

نکته مهم :  داوطلب باید از نظر اطلاعات علمی و قدرت بیان در حد مطلوب بوده و از داوطلبینی که دارای نقص عضو، لکنت زبان و  یا مشکلات دیگری که مانع تدریس می شود  ثبت نام بعمل نمی آید (ارائه گواهی سلامت از پزشک معتمد آموزش وپرورش ) .

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام