استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ۹۶

استخدام آموزش و پرورش

محمدزمان کریمی، کارشناس مسئول استخدام آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری از آغاز پذیرش ۳۸ سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد.

وی افزود: ثبت نام پذیرش سرباز معلم در استان از امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت آغاز و تا چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت سال جاری در واحد امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان ادامه دارد.

وی از ابلاغ شیوه نامه پذیرش سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ خبر داد و افزود: سرباز معلمان از بین مشمولان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های فنی، متوسطه و ابتدایی جذب می شوند.

وی اظهار کرد: در این دوره ۸ سرباز معلم در رشته های الکترو تکنیک، کامپیوتر، تاسیسات، الکترونیک، طیور ودامپروری، صنایع شیمیایی، ۱۰ سرباز معلم در رشته های معارف، کار و فناوری، زبان خارجی، زیست شناسی و ادبیات فارسی جذب می شوند.

کریمی از جذب ۲۰ سرباز معلم در مقطع آموزش ابتدایی در رشته های آموزش ابتدایی، روانشناسی، روان شناسی شخصیت، علوم تربیتی، مشاوره و راهنمایی، روان شناسی بالینی، سنجش و اندازه گیری، دبیری امور تربیتی، روان شناسی عمومی، امور فرهنگی و تکنولوژی آموزش و مطالعات خانواده خبر داد.

وی اظهار کرد: خدمت سربازی در آموزش و پرورش ۲ سال تحصیلی می باشد و اولویت بکارگیری در هفت منطقه محروم عشایری ، لردگان، میانکوه، فلارد، کوهرنگ، اردل و خانمیرزا است. هم اینک بیش از ۱۰۰سرباز معلم در مدارس استان چهارمحال وبختیاری مشغول تدریس هستند.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام