استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام شهرداری استان گلستان (گرگان)

استخدام دولتی در گرگان

خبر ۴ تیر ماه ۱۳۹۶: برگزاری آزمون تبديل وضعيت استخدامی شهرداری های گلستان در آینده ای نزدیک

آزمون تبديل وضعيت استخدامی شهرداری های استان گلستان بزودی برگزار می شود. محمد حمیدی، مدیرکل دفتر امورشهری وشوراهای استانداری بیان کرد: آزمون تبديل وضعيت استخدامي شهرداري های استان تحت نظارت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بزودی همزمان با کل کشور در استان نیز برگزار خواهد شد.

وی گفت: درج آمار و اطلاعات تمامي كاركنان شهرداري‌ها در سامانه كاركنان نظام اداري كشور توسط شهرداری (كارمند ايران)، ثبت نام اولیه آزمون، اصلاح ساختار سازماني شهرداري بر اساس ضوابط تشكيلاتي ابلاغي و اخذ تاييديه آن از سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور، اصلاح اساسنامه سازمان‌هاي وابسته به شهرداري‌ها بر اساس الگوي ابلاغي، مهلت ثبت نام مجدد و ويرايش اطلاعات در آزمون تبديل وضعيت استخدامي شهرداريها انتصاب كارمندان رسمي و پيماني فعلي شهرداريها در ساختار جديد ابلاغي بر اساس ضوابط تشكيلاتي شهرداريها و با رعايت طرح طبقه‌بندي مشاغل كارمندي با تاييد شوراي اداري و استخدامي ذيربط را از جمله مراحل فرآیند برگزاری آزمون فوق است.

وی استخراج اطلاعات داوطلبين واجد شرايط مندرج در دستورالعمل پس از بررسي مدارك مربوط و تاييد صحت آن توسط كميته تبديل وضعيت استخدامي كاركنان شهرداريها(استانداری) و ارسال به دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور، بررسي مدارک و مستندات داوطلبين و تكميل و ارسال اطلاعات در روز تهیه فرم اعلام نیاز استخدام و موافقت در شورای اداری و استخدامی ، اخذ مجوز تبديل وضعيت استخدامي به همراه زمان برگزاري آزمون از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، طراحی و تدوین آگهی استخدام و طی مراحل برگزاری آزمون را ازجمله دیگر مهمترین مراحل تفکیکی برگزاری آزمون تبدیل وضعیت استخدامی دانست.

وی ادامه داد: کلیه مسئولین اداری شهرداریها موظفند اطلاع رسانی دقیق و کافی را در خصوص پرسنل مشمول به آنها و شهرداران داشته باشند.

محمد حمیدی با بیان اینکه بسیاری از کارکنان قراردادی و غیررسمی فعلی شهرداریها سالیان متمادی در انتظار برگزاری چنین آزمونی بوده اند، از شهرداران و مسئولین امور اداری خواست که با لحاظ تمامی حساسیتها، رعایت کامل عدالت، شفافیت و احقاق حق داوطلبین عزیز را داشته باشند.

حمیدی تاکید کرد: كميته تبديل وضعيت استخدامي كاركنان شهرداريها( استانداری) به دقت تمامی مراحل کار را رصد خواهد کرد و داوطلبین عزیز از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام