استخدام بانک ها | استخدام دولتی

استخدام ۲۹ هزار نفر نیروی جدید در وزارت بهداشت

استخدام وزارت بهداشت

علی‌اکبر سیاری، معاون بهداشتی وزیر بهداشت گفت: ۲۹ هزار نیروی جدید در سه سال اخیر با همکاری بخش خصوصی در این وزارتخانه استخدام شده‌اند.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی سبزوار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی فعالیت

دولت سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به خدمات بهداشتی و درمانی مناطق روستایی اختصاص یافت،گفت: به مناطق شهری نیز سالانه یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافت و امروز هیچ شهروندی نیست که برای درمان بیماری دچار مشکل شود.

وی افزود: تمامی پایگاه های بهداشتی و درمانی مناطق روستایی در سال ۹۲ دارای ۴ هزار و ۷۰۰ پزشک بود که با فعالیت دولت یازدهم به تعداد ۶ هزار و ۸۰۰ پزشک افزایش یافته است. معاون بهداشتی وزیر بهداشت گفت: ۲ هزار و ۴۰۰ خودرو برای پایگاه های بهداشتی روستایی طی فعالیت دولت در نظر گرفته شد.

سیاری با بیان اینکه در حال حاضر اقلام دارویی در کشور از ۲۷۰ دارو به بیش از ۴۳۰ دارو افزایش یافته است، تصریح کرد: طی ۳۰ سال اخیر ۳ واکسن در کشور اضافه شده بود که طی چهار سال اخیر یک واکسن به برنامه واکسیناسیون افزوده شده است.

وی در ادامه با اشاره به تهیه ۲ مکمل دارویی رایگان در کشور، بیان کرد: سالانه ۱۲۰ میلیارد تومان برای ارائه رایگان مکمل های دارویی به مردم از سوی دولت هزینه می شود.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت با بیان اینکه طی سه سال اخیر معادل ۳۰ سال گذشته در حوزه بهداشت شهری و روستایی سرمایه گذاری شده است، افزود: برای نخستین بار  در کشور برای ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در حاشیه شهرها سیستم درمانی ایجاد شد که برای هر ۳ هزار نفر یک کارشناس مراقب سلامت و برای هر ۵۰ هزار نفر یک کارشناس تغذیه در نظر گرفته شد. سیاری ادامه داد: ۲۹ هزار نیروی جدید در سه سال اخیر با همکاری بخش خصوصی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استخدام شده اند.

 

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام