استخدام بانک ها | استخدام دولتی

اشتغالزایی برای بیش از ۲ هزار نفر در استان کردستان

استخدام کردستان

فرزان عزت پور، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کردستان بیان کرد : در نیمه نخست سال ۹۶ با پرداخت تسهیلات در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات برای ۲ هزار و ۵۸۰ نفر اشتغالزایی کرده ایم.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید کردستان با کمیته امداد، سازمان زندان ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ورزش و جوانان، بنیاد تعاون و توسعه زنان روستایی اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای هدفمند کردن پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بوده است.

عزت پور میزان تسهیلات پرداختی صندوق به بخش کشاورزی را ۸۱ فقره به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، صنعت ۵۵۸ فقره به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۸۵۴ میلیون ریال و خدمات ۸۳۹ فقره به مبلغ ۹۰ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال اعلام کرد.

وی اضافه کرد: در این مدت (شش ماه اول سال ۹۶) در مجموع ۲ هزار و ۶۶ فقره تسهیلات پرداخت شده که از این میزان ۵۸۸ فقره تسهیلات ازدواج بوده که به مبلغ ۵۳ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تخصیص سه فقره تسهیلات به طرح تکاپو، ۱۵ فقره تسهیلات زنبورداری، یک فقره گردشگری و ۴۶۲ فقره به ایجاد مشاغل خانگی یادآور شد: از طریق این صندوق، ۲ میلیارد ریال تسهیلات به طرح تکاپو، ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال زنبورداری، ۵۰۰ میلیون ریال در بخش گردشگری و ۱۳ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال به مشاغل خانگی اختصاص یافته است.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام