استخدام بانک ها | استخدام دولتی

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان جنوبی ۹۷ – ۱۳۹۷

استخدام آموزش و پرورش

عباس لامعی، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی برای سال تحصیلی آینده سرباز معلم جذب می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی ؛ عباس لامعی صبح امروز با بیان این خبر اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲۸ اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد . وی، با بیان این که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نسبت به  ثبت نام اولیه اقدام نمایند، تصریح کرد:  ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی  لیسانس و فوق لیسانس صورت می پذیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به غیر  قابل قبول بودن مدارک تحصیلی معادل، ابراز داشت: اصل برگه سبز اعزام صرفاً از اول تیر ماه و اول شهریور ماه سال جاری بدون غیبت ممهور به مهر واکسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .

وی اضافه کرد:  اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم کنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند . لامعی با بیان این که امریه آموزش و پرورش شامل کسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال کامل می باشد، ابراز داشت: همچنین پس از پذیرش امکان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . و درخصوص موارد ذکر شده تعهد محضری گرفته می شود.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی با تأکید بر این موضوع که ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی کند، ادامه داد:  ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و کسب امتیاز لازم مشخص شده و اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود. وی با اشاره به  اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی نظامی در اول تیرماه سال جاری، تأکید کرد:   مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .لذا پیشنهاد می شود داوطلبان متقاضی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نموده و ثبت اطلاعات خود را به روزهای آخر موکول ننمایند .

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام