استخدام بانک ها | استخدام دولتی

جزئیات آزمون استخدامی وزارت نفت + جزئیات شرایط حضور در آزمون

استخدام شرکت نفت

خبر ۲ تیر ماه ۱۳۹۶ : جزئیات آزمون استخدامی وزارت نفت

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، یکی از مسئولان ارشد وزارت نفت درباره زمان بندی‌های جدید تعیین شده برای انتشار آگهی استخدام و سپس آغاز ثبت نام الکترونیکی استخدام ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت، گفت: روز گذشته خبر از طرح پیشنهادی که جزئیات برگزاری آزمون و شرایط حضور داوطلبان را تعیین می کرد موافقت کردند اما اصلاحاتی هم در این متن پیشنهادی اعمال کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز اصلاحات وزیر نفت بر روی این متن پیشنهادی اعمال می‌شود، تصریح کرد: همزمان با اعمال این اصلاحات، امروز متن پیشنهادی برای آگهی آزمون استخدامی به سازمان اداری و استخدامی کل کشور برای اخذ مجوز ارسال می‌شود که البته اخذ این مجوز زمان بر نبوده و احتمال در مدت ۲ تا ۳ روز کاری این مجوز برای انتشار در رسانه‌ها دریافت خواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود پس از تعطیلات عید سعید فطر اقدام به انتشار آگهی استخدام وزارت نفت بکنیم، اظهار داشت: با گذشت فرصت تعیین شده در آگهی استخدامی، سپس نسبت به ثبت نام الکترونیکی داوطلبان واجد شرایط اقدام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه قطعا تیر ماه امسال ثبت نام الکترونیکی افراد واجد شرایط انجام می شود، اظهار داشت: ثبت نام بر روی سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به نشانی http://azmoon.nioc.ir انجام می‌شود و با توجه به زیرساخت‌های تعریف شده در این سامانه، مشکلی برای ثبت نام داوطلبان وجود ندارد.

این مدیر ارشد وزارت نفت با بیان اینکه به محض آغاز ثبت نام سایت سامانه الکترونیکی استخدامی شرکت ملی نفت ایران هم در فضای مجازی بالا می‌آید، تاکید کرد: برای حضور داوطلبان یکسری شرایط عمومی و تخصصی تعریف شده که با انتشار آگهی استخدام این شرایط هم اعلام می شود.

وی با بیان اینکه افرادی که صاحب شرایط لازم از نظر تخصص، رشته تحصیلی، سابقه کار، سن و … باشند در ستاد وزارت نفت، چهار شرکت اصلی، شرکت‌های زیر مجموعه و حتی شرکت‌های پیمانکاری و بخش خصوصی می‌توانند برای حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت ثبت نام کنند، تاکید کرد: البته در فرآینده استخدام برای چهار شرکت اصلی بر حسب اعلام نیاز یک سهمیه تعریف شده اما این سهمیه‌ها به منزله اعمال محدودیت برای حضور افراد برای حضور در آزمون نیست بلکه پس از مشخص شدن نتایج آزمون افراد پذیرفته شده بر اساس سهمیه‌ها بین چهار شرکت اصلی وزارت نفت تقسیم می‌شوند تا به فعالیت بپردازند.

خبر ۱۲ خرداد ۹۶ : جزئیات شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت

وزارت نفت با اخذ تاییدیه نهایی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تا چند روز آینده فراخوان و آگهی برگزاری و ثبت نام آزمون استخدامی ۲۵۰۰ تن در صنعت نفت را منتشر می‌کند.

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، پیگیری رسمی انرژی نیوز از مدیران ارشد وزارت نفت نشان می‌دهد که (تا لحظه مخابره این خبر) حضور فارغ التحصیلان در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی نفت، شیمی، برق، مکانیک، ایمنی، عمران، مواد و متالوژی، کامپیوتر و فنآوری اطلاعات، زمین شناسی، مهندسی صنایع، حسابداری و مدیریت قطعی شده و این احتمال دارد یک رشته دیگر تخصصی تحصیلی دیگر به این لیست اضافه شود.

*یکی از مهمترین شروط تعیین شده برای حضور در آزمون استخدامی داشتن دست کم پنج سال سابقه کار متوالی و مرتبط با مشاغل مورد نظر در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با پرداخت حق بیمه تعیین شده است.

*حضور بانوان واجد شرایط تعیین شده در آزمون بلامانع است.

*حداکثر سن ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی و ۳۴ سال برای مقطع کارشناسی ارشد پیش بینی شده که این شرط سنی دارای یکسری توضیحات تکمیلی بوده که شرح کامل آنها در پایگاه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران منتشر خواهد شد.

*برای فرزاندان شاهد و ایثارگران، داوطلبان بومی و کارکنان شاغل در صنعت نفت یکسری امتیازهایی پیش بینی شده است که انرژی نیوز با نهایی شدن جزئیات در روزهای آینده منتشر خواهد کرد.

*هنوز تاریخی برای برگزاری آزمون اعلام نشده اما در صورت تایید سازمان امور اداری و استخدامیٍ ثبت نام الکترونیکی احتمالا از خرداد ماه امسال (تاریخ خرداد احتمالی بوده و هنوز قطعی نشده است) آغاز خواهد شد.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام