استخدام بانک ها | استخدام دولتی

شغل های ایجاد شده در شهر خنداب سال ۹۶

استخدام استانداری ها

حمید غیاثی، فرماندار شهرستان خنداب بیان کرد : ۲۲۶ شغل جدید در سال ۹۶ توسط دستگاههای اجرایی گوناگون در این شهرستان ایجاد شد.

وی افزود: ۲۳ مورد از این فرصت های شغلی توسط اداره کل بهزیستی، ۴۷ شغل در کمیته امداد امام خمینی(ره)، ۸۲ شغل در حوزه صنعت، معدن و تجارت، سه اشتغال توسط صندوق کارآفرینی امید و ۶۰ شغل نیز از طریق جهادکشاورزی در شهرستان خنداب ایجاد شده است.

غیاثی گفت: ۸۵۶ مجوز مشاغل خانگی نیز امسال در شهرستان خنداب صادر شده که ۱۶ مجوز توسط اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی، ۱۱۲ مجوز توسط صنعت، معدن و تجارت، هشت مورد در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، ۱۶۹ مجوز توسط سازمان جهاد کشاورزی، ۱۳۸ مجوز در صندوق کارآفرینی امید و ۴۱۲ مجوز نیز توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان محقق شده است.
فرماندار شهرستان خنداب گفت: عملیات اجرایی واحد تولید و فرآوری محصول کشمش کشاورزان خندابی امسال در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در زمینی به مساحت چهار هزار هکتار و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی ادامه داد: با ساخت و راه اندازی این واحد، زمینه تولید یک هزار و ۵۰۰ تن کشمش در خنداب فراهم می شود و اشتغالزایی حداقل ۱۷ نفر را خواهد داشت. وی ادامه داد: همچنین امسال عملیات اجرایی سیلو مکانیزه ذخیره سازی گندم شهرستان خنداب در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال آغاز شده است که با بهره برداری از آن برای پنج نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می شود.

فرماندار شهرستان خنداب بیان کرد: در بخش ترویج کشاورزی در سال جاری، درختی کردن باغ های انگور، تغییر الگوی کشت، بهره گیری از گیاهان کم آب بر و کشت دیم در دستور کار این شهرستان قرار دارد.
شهرستان خنداب با جمعیت ۵۸ هزار نفری در ۸۷ کیلومتری اراک یکی از شهرستان های ۱۲گانه استان مرکزی به شمار می رود.

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام