استخدام بانک ها | استخدام دولتی

۱۰ طرح اشتغال زایی صندوق مهر امید در بوشهر

استخدام دولتی

مرتضی شهبازی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر بیان کرد: در هفته دولت امسال ده طرح اشتغال زایی با اعتبار ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.  وی ادامه داد: طرح های به بهره برداری رسیده در حوزه های عمرانی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری است که عمده آنها در روستاها اجرا شده است.

شهبازی گفت: این طرح‌ها شامل تولید و فرآوری قهوه روستای لمبدان شهرستان کنگان، بومگردی و گردشگری روستای انارستان شهرستان جم، بوجاری گندم و جو روستای محمدی شهرستان گناوه، تولید لبنیات سنتی در شهرستان دشتستان است.

وی بیان کرد: توسعه صنایع دستی قالی بافی و گلیم بافی در شهرستان بوشهر حمایت و توسعه زنجیره تولید پوشاک استان در شهرستان دشتی از جمله دیگر طرح های به بهره برداری رسیده در استان بوشهر است. شهبازی ادامه داد: با بهره برداری از طرح های یاد شده در استان بوشهر زمینه اشتغال ۸۰ نفر فراهم شده است.

وی گفت: با توجه به رسالت صندوق کارآفرینی امید در کاهش معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار و چشم انداز آن در سال ۹۶ طرح روستای بدون بیکار و طرح های اشتغال زایی در زمینه های مختلف در دستور کار جدی صندوق کارآفرینی امید در استان بوشهر است.

وی بیان کرد: هفته دولت فرصتی بود تا مسئولان دولتی بتوانند حمایت های خود را در توسعه کشور و خدمت رسانی به مردم بیشتر کرده و مردم نیز با مشکلات پیش روی دولت آشنا شوند و تعاملی سازنده میان مردم و مسئولان برای رسیدن به اهداف نظام شکل گیرد.

شهبازی با اشاره به تلاش مجموعه صندوق کارآفرینی امید برای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار، بیان کرد: در دولت تدبیر و امید تعداد هشت هزار و ۴۲۱ فقره تسهیلات اشتغال به میزان ۹۴۱ میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر پرداخت شده است. وی گفت: امید واریم با چشم انداز جدید برای ایجاد اشتغال در روستاها بتوانیم با حمایت بیشتر روستاییان شاهد توسعه بخش روستایی و کاهش مهاجرت از روستاها به شهر باشیم

استخدام جدید آموزش و پرورش

درباره ی مدیر

یک دیدگاه

  1. باسلام و عرض ادب خدمت مدیریت جذب
    اینجانب تخصص اصلی در بازرسی فنی . تعمیرات نگهداری و برق جرثقیلهای صنعتی
    بازرسی و ایمنی لیفتراک ها
    با ۱۵ سال سابقه کار همراه دوره های تخصصی
    باتشکر فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام سایت وطن استخدام